Запис від
05.02.2021


Алюмінієва упаковка для їжі – найкраще рішення сьогодення. Дослідження

Дослідження представляє професор алюмінієвих наук Алюміній Алюмініевич.

Згідно з поточним дослідженням Німецького Інституту Упаковки (Deutschen Verpackungsinstituts e. V. (DVI)) та WWF (Світового фонду за природу), майже 83% європейців забирають їжу та напої у постачальника або замовляють на доставки. Більше трьох чвертей опитаних хотіли б мати екологічну упаковку (78,5%).

Алюмінієва упаковка для їжі, що підлягає вторинній переробці, очолює список фаворитів із понад 50 відсотків (51,5%). При таких цифрах не доцільно на законодавчому рівні примушувати використовувати багаторазову упаковку. Споживачі доставки їжі миють упаковку після її використання, а ресторани, що отримують упаковку назад теж миють її з гігієнічних міркувань, що призведе до подвійного витрачання водних ресурсів.

Натомість має сенс використовувати одноразову упаковку, що переробляється!

Грегор Шпенглер (Gregor Spengler)
керівник відділу упаковки в Gesamtverband der Aluminiumindustrie e.V. (GDA)


Для задоволення попиту споживачів на матеріали, що переробляються, алюміній є ідеальним матеріалом. Порівняно з іншими матеріалами, алюміній можна переробляти майже нескінченно, без втрати якості, завдяки чому висока матеріальна цінність зберігається навіть після використання.

Таким чином, переробка алюмінію забезпечує найвищий рівень ефективності використання ресурсів. Крім того, відмінна провідність алюмінію забезпечує енергоефективне нагрівання та охолодження їжі. Загалом, алюмінієва упаковка пропонує переконливе, економічне та екологічне рішення для доставки їжі.

Більше про переробку упаковки з алюмінію в Україні можна дізнатися за посиланням нижче.

StudioPack recycling

За меріалами сайту aluinfo.de

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію