Запис від
28.04.2020


Контейнери СтудіоПак і мікрохвильовка.

(Немає коментарів)

Ви розігріваєте їжу в мікрохвильовій печі у металевому посуді? Скоріше за все, ви не погодитесь на такі експерименти. Ви вже чули гучні потріскування, бачили іскри, що розлітаються в пристрої, коли випадково поставили в середину загорнуту у фольгу страву. Можливо ви унікальна людина, яка читає довгі інструкції до електропристроїв, і знаєте що металеві елементи посуду не добре поводять себе з магнітними хвилями надвисокочастотних печей (НВЧ).

Проте їжу, упаковану в контейнери СтудіоПак, можна розігрівати в НВЧ-печах, не дивлячись на те, що вони виготовлені з алюмінієвої харчової фольги.

В чому секрет упаковки СтудіоПак?

Унікальний сплав харчової фольги СтудіоПак робить контейнери безпечними для використання у мікрохвильових печах. Ось чому заклади, які піклуються про своїх клієнтів, для доставки гарячих страв використовують тільки упаковку від СтудіоПак.

Cертифікат заводських випробувань випробувань від постачальника сировини. Українська мова, 2020 рік. Розмір файлу 215 Kb.

 

Українське виробництво працює на високоякісних європейських матеріалах. Фольга, європейських постачальників, більш ніж на 97% складається з чистого Алюмінію і містить незначну кількість Заліза. Саме Залізо не сумісне з електромагнітними хвилями НВЧ-печей і може пошкодити пристрій.

Фольга для контейнерів СтудіоПак відповідає сучасним європейським стандартам EN 602 «Алюмінієві сплави призначені для контакту з харчовими продуктами». Упаковка абсолютно безпечна як для електропристрою, так і для споживачів.

Якщо ви довго чекали на ваше замовлення з ресторану, вже не можете терпіти, хочете втамувати голод – сміливо використовуйте алюмінієві контейнери СтудіоПак для розігрівання у мікрохвильовій печі. Це так зручно: не потрібно перекладати їжу у звичайний посуд, а потім мити цю тарілку. Отримав доставку улюбленої страви, зняв кришку, розігрів у мікрохвильовці, насолодився смаком і далі займаєшся своїми справами, адже мити посуд не потрібно.

Замовляючи доставку їжі, вибирай для себе найкращу упаковку!
І пам'ятай...

Студіопак. Упаковка безпечна – завжди доречна!

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про продукт (landing)

Блог

Контакти