Запис від
02.02.2021


Перукарська фольга – нова категорія від СтудіоПак

Професійна перукарська фольга для салонів краси, яка використовується майстрами з фарбування волосся. Фольгу використовують для спеціальних технік фарбування волосся, таких як:

  • багатоколірне фарбування;
  • техніка, що створює контраст між світлими і темними пасмами;
  • мелірування і фарбування темніше в один прийом;
  • секторні фарбування;
  • креативні техніки;
  • прикореневе освітлення або затемнення.

Фольга дозволяє перукарю ізолювати певні ділянки волосся при використанні складних технік нанесення декількох відтінків одночасно. Також фольга забезпечує герметичність при згортанні навколо пасма, що важливо для певних технік фарбування.

Фольга для перукарів

Перукарська фольга давно використовується на ринку, проте тепер її виготовленням займається національний виробник алюмінієвої упаковки та рулонної фольги. СтудіоПак – український виробник, що вже понад 14 років спеціалізується на виготовленні виробів з алюмінієвої фольги.

Великий досвід та експертиза виробника гарантують найвищу якість виробів. Унікальний сплав фольги розроблений європейськими спеціалістами на замовлення СтудіоПак. Чистота сплаву, відсутність чорних металів важливі в перукарському мистецтві, оскільки забезпечують абсолютну стійкість до окислення за будь-якого хімічного складу фарб. Це означає впевненість в отриманому кольорі, не буде несподіваних відтінків через реакцію фарби з фольгою.

Чесна намотка - чесна ціна.

Чесність – головний принцип роботи компанії СтудіоПак. Ви можете купити перукарську фольгу у нашому онлайн-магазині у рулонах 50 та 100 чесних метрів. Також чесною буде товщина фольги – 14 мікрон. Чесна намотка фольги контролюється зважуванням отриманих рулонів. Ширина рулону 12 см дозволяє помістити його у стандартну коробку для рівномірного відривання шматка фольги.

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію