Запис від
12.02.2020


Преміальні чорні форми

(Немає коментарів)

У 2020 році першою новинкою компанії СтудіоПак повинні були стати три нових форми і вони теж будуть доступні для замовлень в будь-якому обсязі вже на цьому тижні. Новина про новинки SP44L, SP84L і SP74L з'явиться трохи пізніше, а зараз ми хочемо розповісти про преміальну лінійку СтудіоПак.

Сьогодні перед нами чорні форми на базі добре відомих контейнерів SP64L і SP24L. Їх основна відмінність в тому, що із зовнішнього боку форми мають преміальний чорний колір, а з внутрішнього, все той самий приємний, алюмінієвий блиск. Форми краще захищають те що знаходиться всередині завдяки харчовому термолаку і можуть бути використані з більш агресивними компонентами продуктів, наприклад з лимонним соком. Чорна форма SP64Lb (SP64L black) та чорна форма SP24Lb (SP24L black ) ідеально підійде для вимогливих клієнтів HORECA, для яких як зовнішній вигляд упаковки, так і збереження продуктів мають виняткове значення.

Переваги покриття харчовим термолаком:

  • Форми з покриттям харчовим термолаком мають підвищену корозійну стійкість і можуть бути використані з агресивними харчовими кислотами і солями. У цих формах можна зберігати будь-які види їжі.
  • Форми з покриттям харчовим термолаком продовжують термін зберігання продуктів завдяки бар'єру для проникнення світла, вологи і газу.

 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Презентації
Фотобанк

Мова сайту

Товарний каталог

Про компанію (landing)

Про продукт (landing)

Блог

Контакти