Запис від
17.02.2020


Упаковка СтудіоПак успішно пройшла екологічну сертифікацію

(Немає коментарів)

Контейнери з харчової алюмінієвої фольги ТМ «StudioPack» виробництва ТОВ «СтудіоПак Технології» успішно пройшли екологічну сертифікацію за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024, що підтверджено сертифікатом №UA.08.002.511.

На сьогодні це єдині в Україні вироби для приготування і розігріву, зберігання і заморозки, транспортування і сервірування харчових продуктів, що класифіковані як екологічні і марковані спеціальним екологічним маркуванням.

Оцінювання їх екологічних переваг здійснювалось на відповідність екологічним критеріям встановленим на упаковку для харчових продуктів та посуду одноразового використання за методом оцінки життєвого циклу. Компетентність акредитованого органу сертифікації якій проводив оцінювання згідно з ДСТУ ISO 14024 визнана державою і на міжнародному рівні.

Контейнери не мають запаху і безпечні для здоров'я людини. Матеріал для їх виготовлення постачається від європейського виробника і за показниками безпеки значно кращій ніж встановлені в Україні державні норми, - визнає орган із сертифікації, який проводив оцінювання.

Поряд таких переваг як безпечність і захист продукції від впливу світла, кисню, вологи, різних забруднень та бактерій, зберігання аромату та цінних мікроелементів, екологічно сертифіковані вироби:

    • мають відмінну теплопровідність, що зводить до мінімуму час обробки, охолодження і повторного нагріву, економлячи енергію і захищаючи якість продукту;
    • придатні для повторного перероблення в необмеженій кількості разів і без обмеження призначення застосування переробленого матеріалу.

Варто зазначити що 75% алюмінію використовується в переробці, при цьому порівняно з виробництвом виробів з первинної сировини зберігається 95 % енергії.

Виробництво СтудіоПак обладнано сучасними, автоматизованими лініями європейського обладнання і налаштовано італійськими спеціалістами.

На підприємстві впроваджені та сертифіковані системи управління якістю згідно з ISO 9001:2015, екологічного управління згідно з ISO 14001:2015, управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2005.

Джерело: ecolabel.org.ua

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Презентації
Фотобанк

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Товарний каталог

Про компанію (landing)

Про продукт (landing)

Блог

Контакти