Запис від
18.05.2020


Ревізор рекомендує упаковку СтудіоПак

(Немає коментарів)

У випуску від 14.05.2020 «Ревізор. Карантин» знімальна група Нового каналу провела інспекцію в закладі громадського харчування Пузата Хата.

Під час ревізії ведуча Юлія Панкова вирішила перевірити упаковку з алюмінієвої фольги (Пузата Хата використовує упаковку виробництва СтудіоПак – прим. ред.) спеціальним приладом – люмінометром, який аналізує рівень забруднення поверхонь (визначає патогенну мікрофлору).

  • Показник від 0 до 10 – означає, що поверхня абсолютно чиста.
  • Від 10 до 30 – показник не критичний.
  • Від 30 і більше – означає, що поверхня небезпечна і не може контактувати з харчовими продуктами.

Прилад показав, що внутрішня поверхня контейнеру СтудіоПак є абсолютно чиста, тобто стерильна, вільна від хвороботворних мікроорганізмів. «Нуль! Вперше в житті я побачила нуль.» - вражено сказала Юлія.

На 100% стерильна упаковка!

Фольга завдяки особливостям технології виробництва є стерильним матеріалом. Процес виготовлення, пакування та доставки контейнерів з фольги на виробництві СтудіоПак повністю контрольований задля безпеки наших клієнтів. Це дійсно найбезпечніша упаковка для їжі. Проте СтудіоПак попереджає: використання безпечної упаковка з харчової алюмінієвої фольги не виключає дотримання санітарних норм та попереджувальних заходів в умовах карантину!

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію (landing)

Про продукт (landing)

Блог

Контакти