Запис від
12.05.2020


СтудіоПак долучився до соціальної ініціативи #WorkForGood

(Немає коментарів)

Ми вважаємо соціальну ініціативу важливим елементом будь-якого бізнесу. Цього разу долучилися до проекту креативного агентства #TabascoWorkForGood і хочемо розповісти, як пройшла наша співпраця.

#TABASCOWorkForGood – це соціальна ініціатива націлена підтримати креативну індустрію в не простий час. Цей проект дозволяє малому та середньому бізнесу створити колоборацію з найкращими творчими професіоналами, оплачуючи лише їх робоче місце (не витрачаючи багато коштів на послуги агентства, що було не можливим для невеликої компанії до кризи). Агентство допомагає знайти кращих копірайтерів, дизайнерів, арт-директорів, в портфоліо яких рекламні компанії найвідоміших брендів України.

СтудіоПак долучився до цього проекту та надав робоче місце креативному копірайтеру Валерії. Результатом сумісної праці стали ясне бачення основних переваг продукції СтудіоПак, як розповісти про них світу та три ролики, що розкривають суть продукту. Нам потрібен був цей креативний свіжий погляд на діяльність СтудіоПак. Нас вразила швидкість та якість роботи. А відео вийшли рівня сучасного блокбастеру. Запрошуємо подивитись на результат разом!

Рекламні відео

В рамках співпраці було знято 3 рекламних відеоролика. Перший, про безпечність використання контейнерів з алюмінію у мікрохвильовій печі. Другий, – «Ідеальний вибір для доставки з ресторану – упаковка з алюмінію Студіопак». І третій, маніфест, що повністю розкриває діяльність СтудіоПак: «Упаковка безпечна завжди доречна». В третьому ролику бренд-шеф ресторанів Флагман Руслан Ретьман розповів, чому він обирає контейнери з алюмінію для кухні в своєму закладі. Студіопак – контейнери з алюмінію, яким довіряють ресторани.

 

Відео #1. Українська мова, 2020 рік. Розмір файлу 4,22 Mb.

Відео #2. Українська мова, 2020 рік. Розмір файлу 4,22 Mb.

Відео #3. Українська мова, 2020 рік. Розмір файлу 4,22 Mb.

 

Рекламні фото

 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію (landing)

Про продукт (landing)

Блог

Контакти