Запис від
30.03.2020


Відновлення роботи інтернет-магазину

(Немає коментарів)

Шановні клієнти! У зв'язку обставинами, що склалися поспішаємо повідомити, що інтернет-магазин компанії СтудіоПак - національного виробника найбезпечнішої упаковки з харчової алюмінієвої фольги в Україні - відновлює свою роботу!

Нагадаємо, програма лояльності яка працювала раніше відновила свою роботу і тепер. Всі знижки які були Вами накопичені і знижки на суму замовлення актуальні з відновленням роботи інтернет-магазину. Переглянути умови програми лояльності можна за посиланням нижче.

Програма лояльності

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження заявки і уточнення деталей, які можуть бути необхідними для виконання замовлення. Безконтактна доставка замовлення, що стало нині найактуальнішою послугою, виконується за допомогою перевізника «НоваПошта» (за тарифами служби за рахунок покупця) по всій Україні. Також ми люб’язно організуємо безконтактну доставку нашим кур'єром по Києву. Можливий самовивіз продукції, але цю опцію варто обговорити окремо з менеджером оскільки ми прийняли жорсткі міри безпеки на своєму виробництві. За більш детальними умовами оплати і доставки перейдіть за посиланням нижче.

Умови оплати і доставки

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію (landing)

Про продукт (landing)

Блог

Контакти