Запис від
08.05.2020


Вихід з карантину. Як працюватимуть кафе та ресторани за новими правилами?

(Немає коментарів)

Хоча точної дати завершення карантину немає, є лише етапи повільного виходу з карантину та умови, за яких відбуваються послаблення, проте з 11 травня дозволили відкриття літніх майданчиків кафе та ресторанів. Це буде не звичне відкриття теплого сезону, заклади громадського харчування запрацюють за нових вимог, які оприлюднило МОЗ України в розпорядженні (стр 8-9).

Спочатку відновлення роботи, заклади можуть видавати замовлення на виніс та/або на відкритих майданчиках за попереднім замовленням і тільки в одноразовому посуді про що йдеться в пункті 10 проекту тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування:

10. Видача замовлень здійснюється виключно в одноразовому посуді та в закритій тарі.

Всі скучили за спілкуванням з друзями за спільним столом, за нинішніх умов відтворити це буде складно навіть на літніх майданчиках – за одним столиком дозволено розміщувати не більше 2 осіб. Тому багато людей будуть і надалі віддавати перевагу замовленню з собою.

Заклади, які піклуються про своїх клієнтів обирають тільки найкращу упаковку! Упаковка з алюмінієвої фольги. Упаковка з алюмінієвої фольги, має дві найважливіші переваги в обставинах які склалися:

1. Безпечна для здоров'я!

Їжу разом з упаковкою можна розігріти у мікрохвильовій чи духовій печі, додаткова термічна обробка страви можлива як в ресторані так і дома.

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію (landing)

Про продукт (landing)

Блог

Контакти