Запис від
25.05.2020


З Днем народження, СтудіоПак!

(Немає коментарів)

Сьогодні, 25.05.2020, компанії «СтудіоПак» виповнюється 14 років. Пропонуємо разом з нами зануритись у ретроспективу діяльності компанії:

2020 – найбезпечніша упаковка. Алюмінієві контейнери пройшли власне дослідження на стерильність, а також незалежну перевірку Ревізора.

2020 – Контейнери з харчової алюмінієвої фольги виробництва ТОВ «СтудіоПак Технології» успішно пройшли екологічну сертифікацію за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024, що підтверджено сертифікатом №UA.08.002.511.

2019 – компанія «СтудіоПак» стала переможцем конкурсу «Українська зірка упаковки», а також отримала відзнаку «За унікальність інноваційної упаковки для напівфабрикатів».

2019розширення асортиментного ряду до 15 форм власного виробництва та запуск преміальної лінійки чорних контейнерів.

2016 - Було прийнято рішення про розширення виробництва. Потужності були значно збільшені і налагоджені впродовж декількох місяців.

2014 - Вихід на європейський ринок відбувся влітку 2014 року. Експортні потужності СтудіоПак на сьогодні - це 8 європейських країн серед яких декілька країн західної Європи.

2009 – компанія СтуіоПак стала українським виробником!

2006 – компанія СтудіоПак році поставила першу партію упаковку з харчового алюмінію в Україну. До слова, в усьому західному світі до цього часу вже не одне десятиліття використовували саме цей вид упаковки, крім тогу він і донині користується високою популярністю враховуючи сучасний запит суспільства на безпеку оточуючого середовища.

<
 

Коментарі

Поки немає коментарів

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Діючі знижки на продукцію СтудіоПак

Мова сайту

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про продукт (landing)

Блог

Контакти