Доставка алюмінієвих контейнерів в Алмати (Казахстан)


Контейнери з харчової фольги в Алмати

Контейнери з харчової фольги в Алмати - нове дихання для виробників харчової продукції та підприємств сфери HORECA за рахунок переходу на більш сучасну, екологічно чисту харчову упаковку. Компанія СтудіоПак є виробником контейнерів з харчової фольги і успішно імпортує свою продукцію до Казахстану.

 
 

Прайс зі знижками в Алмати

 

Алюмінієві контейнери оптом в Алмати

Купити алюмінієві контейнери оптом в Алмати прорахувавши міжнародну доставку з України можна звернувшись до наших менеджерів через онлайн чат в правому нижньому кутку сторінки. Замовити алюмінієві контейнери в Алмати (Казахстан) можна дистанційно. Вартість доставки в Казахстан буде залежати від обсягу замовленої партії. У нас гнучка система знижок та європейська якість продукції.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Алмати

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію