Доставка алюмінієвих контейнерів в Амстердам (Нідерланди)


Контейнери з харчової фольги в Амстердамі

Контейнери з харчової фольги в Амстердамі - краще рішення для підприємств HORECA. Оптова поставка з України можлива в найкоротші терміни. Товар сертифікований і має всі необхідні європейські сертифікати якості в тому числі сертифікати ISO. Продукція компанії СтудіоПак виготовлена з європейської сировини.

 
 

Прайс зі знижками в Амстердамі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Амстердамі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Амстердамі від українського виробника це означає забезпечити себе гарною ціною навіть не дивлячись на доставку в Нідерланди. Алюмінієві контейнери давно стали звичним рішення для європейського ринку, а з огляду на швидку заборону пластика, форми з алюмінію в Нідерландах, як і іншим країнам Європи стануть основною харчовою упаковкою.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Амстердамі

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію