Доставка алюмінієвих контейнерів в Афіни (Греція)


Контейнери з харчової фольги в Афінах

Контейнери з харчової фольги в Афінах - один з кращих варіантів харчової упаковки в країнах Євросоюзу. Наскільки Вам відомо зовсім скоро відбудеться повна відмова від використання пластика як харчової упаковки, прекрасною альтернативою пластику є всього два типи упаковки: алюміній і картон. Останній не володіє такими прекрасними характеристиками як алюміній, тому, можна сказати що харчова упаковка з алюмінію в Афінах краще рішення для підприємств HORECA і дрібних виробників харчової продукції.

 
 

Прайс зі знижками в Афінах

 

Алюмінієві контейнери оптом в Афінах

Купити алюмінієві контейнери оптом в Афінах це значить надовго забезпечити свій бізнес якісною упаковкою, яка принесе Вашому продукту додаткову вартість у вигляді красивої, блискучою металевою упаковки, а Вашому бізнесу гарантію довгострокового процвітання, враховуючи, що відмова від пластику в Європі дуже скоро станеться. Продукція українського виробника алюмінієвих контейнерів має всі необхідні сертифікати якості в тому числі Європейського союзу. Доставка значною партії з України не буде занадто дорогою, але ціна в країні Східної Європи точно буде мінімальною.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Афінах

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію