Доставка алюминиевых контейнеров в Баку (Азербайджан)


Контейнери з харчової фольги в Баку

Використовувати контейнери з харчової фольги в Баку - значить стати ближче до цивілізації. Як Вам відомо відмову від пластикової упаковки це вже не тренд у світовій індустрії харчової промисловості та сфери обслуговування - це даність сьогоднішнього дня, адже в багатьох країнах Європи вже прийняті відповідні обмеження використання пластику. Одноразові алюмінієві форми з харчової фольги в Баку місцевого виробництва знайти складно, тому краще всього замовити у надійного перевіреного постачальника, наприклад, з України. Буде і ціна нижче і якість Європейська. Дізнайтеся ціни на алюмінієві контейнери в Баку прямо зараз.

 
 

Прайс зі знижками в Баку

 

Алюмінієві контейнери оптом в Баку

Купити алюмінієві контейнери оптом в Баку нескладно! Потрібно знайти хорошого постачальника, але що робити якщо такого постачальника в Азербайджані немає? Хіба це проблема для середнього або великого бізнесу, якому потрібна значна партія харчової упаковки? Китай далеко і йти звідти товар буде довго, а якість, про це зазвичай дізнаються, коли відкриваю ящики з товаром. Зовсім по-іншому справи йдуть якщо замовити алюмінієві контейнери в Баку з України, постачання можливе в мінімальні терміни, а якість продукції європейська. Компанія СтудіоПак, виробник алюмінієвих контейнерів має всі необхідні сертифікати якості в тому числі міжнародні.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Баку

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію