Доставка алюмінієвих контейнерів в Батумі (Грузія)


Контейнери з харчової фольги в Батумі

Контейнери з харчової фольги в Батумі - кращий вибір для підприємств HORECA. Сфера обслуговування в Батумі знаходиться на найвищому рівні, а це значить, що її потрібно підтримувати на тому ж рівні за рахунок використання, в тому числі кращої харчової упаковки яка доступна зараз на ринку. Йдеться про гарну й багатофункціональну харчову упаковку - контейнери з харчової алюмінієвої фольги. Є деякі складності з виробництвом такої упаковки в Грузії, але це не означає, що вона не доступна в Батумі. Замовити харчові алюмінієві контейнери можна в Україні. Дізнайтеся ціну від виробника прямо зараз, а про найшвидшу доставку до Грузії подбає СтудіоПак.

 
 

Прайс зі знижками в Батумі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Батумі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Батумі - це, мабуть, найкраще рішення для Вашого бізнесу в час відмови харчової промисловості та сфери обслуговування від пластику. Алюмінієві контейнери з харчової фольги в Грузії не тільки дуже практична упаковка в якій можна і готувати, і розігрівати, і доставляти страви, а й вельми гарне пакувальне рішення. Форми з харчової фольги на 99% складаються з алюмінію, мають презентабельний зовнішній вигляд за рахунок блиску благородного металу, тим самим додаючи вартості упакованої в них страви. Замовити харчову упаковку з алюмінію в Батумі дуже просто з України. Поставки вже давно налагоджені, а вартість доставки буде дешевше ніж з Китаю.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Батумі

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію