Доставка алюмінієвих контейнерів в Белград (Сербія)


Контейнери з харчової фольги в Белграді

Контейнери з харчової фольги в Белграді найкраще замовляти в східній Європі. У цьому випадку ціна буде самою мінімальною, а якість не гірше, ніж у італійської продукції, тому що обладнання у виробника в Україні те ж саме що на заводах в Італії. Крім найвищої якості продукції компанія СтудіоПак має всі необхідні сертифікати на свою продукції в тому числі міжнародні сертифікати ISO. Замовити алюмінієві контейнери в Белграді або будь-якому іншому місті Сербії для Вашого бізнесу найкраще рішення саме з України.

 
 

Прайс зі знижками в Белграді

 

Алюмінієві контейнери оптом в Белграді

Купити алюмінієві контейнери оптом в Белграді значить забезпечити своє виробництво або заклад сфери обслуговування найкращою харчової упаковкою. Ви прекрасно знаєте, що в Європі повсюдно йде компанія по відмові від пластику, його використання з харчовими продуктами стає правилом поганого тону. Кращою альтернативою в якості харчової упаковки буде саме алюміній. Він значно довговічніший ніж картон, а з огляду на те, що в ньому можна як розігрівати блюда, так і готувати їх, він виглядає як найкраще рішенням в якості харчової упаковки. Купити алюмінієві форми оптом в Белграді (Сербія) найкраще в українського виробника. Доставка буде максимально швидкою, а ціна найцікавішою.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Белграді

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну

SP86L

(2100 ml, 315x215x42 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію