Доставка алюминиевых контейнеров в Берлин (Германия)


Контейнери з харчової фольги в Берліні

Контейнери з харчової фольги в Берліні вибір гурманів і професіоналів! Якщо говорити про харчову упаковку, що може бути краще, ніж алюміній? Крім того, потрібно брати до уваги боротьбу з пластиком і ініціативи Європейського парламенту щодо мінімізації такого типу харчової упаковки як пластик і переходу на альтернативні варіанти. Одним з яких, мабуть, кращим альтернативним варіантом для харчових продуктів є алюмінієва упаковка, а точніше контейнери з харчової алюмінієвої фольги. Замовити такі контейнери в Німеччині як не дивно, але краще за все не на внутрішньому ринку, а в Україні.

 
 

Прайс зі знижками в Берліні

 

Алюмінієві контейнери оптом в Берліні

Купити алюмінієві контейнери оптом в Берліні можна на ринку Німеччини, але якщо мова йде саме про опт, то краще в країнах східної Європи, наприклад, в Україні. Тут є надійний виробник, він багато років займається експортом своєї продукції до Європи, це компанія СтудіоПак. У нас є всі необхідні сертифікати якості, партнери в Європі давно користуються нашою продукцією. До слова, для Німеччини, з погляду на налагоджену логістику ми можемо запропонувати найцікавіші ціни на свою продукцію, які якщо не в рази, то точно нижче ніж на Китайські аналоги. Замовити алюмінієві контейнери в Берліні найкраще в українського виробника.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Берліні

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію