Доставка алюмінієвих контейнерів в Бішкек (Киргизія)


Контейнери з харчової фольги в Бішкеку

Контейнери з харчової фольги в Бішкеку найкраще замовляти з Європи, вони більш якісні ніж китайські аналоги цієї продукції і відрізняються сплавом, який дозволяє алюмінієві контейнери ставити в мікрохвильову піч, не боячись її пошкодити. Вся справа в європейській сировині, яка відповідає високим нормам Европейського союзу. Завдяки виробництву алюмінієвих контейнерів на потужностях компанії СтудіоПак в Україні така продукція виходить значно нижче за вартістю ніж європейська, хоча зроблена з тої ж сировини. Замовити алюмінієві контейнери з харчової фольги в Киргизії найкраще з України.

 
 

Прайс зі знижками в Бішкеку

 

Алюмінієві контейнери оптом в Бішкеку

Купити алюмінієві контейнери оптом в Бішкеку значить вивести свій ресторан або виробництво харчових продуктів на новий, більш високий рівень. Продукція, упакована в алюміній, виглядає набагато привабливіше ніж упакована в пластик або картон. Візуальна відмінність Вашої продукції в алюмінієвому контейнері відразу підійме цінник і забезпечить більш високий рівень впізнаваності на ринку. Замовити алюмінієві контейнери оптом в Бішкеку найкраще в Європі, а точніше в східній Європі, де ціна на таку продукцію значно нижче, а якість відповідає європейським стандартам.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Бішкеку

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію