Доставка алюмінієвих контейнерів в Брюссель (Бельгія)


Контейнери з харчової фольги в Брюсселі

Контейнери з харчової фольги в Брюсселі - оптимальне рішення на сьогодні для будь-якого бізнесу, наскільки великим або дрібним він би не був. Ви прекрасно знаєте, що слово «пластик» стало токсичним в Європі, ніхто не афішує що користується для упаковки харчових продуктів пластиковими ємностями, а навіть якщо і використовує їх, то замислюється про перехід на інший, більш екологічно чистий тип упаковки. Багато досліджень в галузевих дослідницьких центах західної Німеччини, які можна знайти за цим посиланням, присвячені питанням застосування упаковки з алюмінію для харчових продуктів. Вже давно доведено що алюміній абсолютно безпечний для здоров'я, крім того це ідеальний матеріал для нової відновлюваної економіки.

 
 

Прайс зі знижками в Брюсселі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Брюсселі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Брюсселі можна замовивши їх з України, тут виробництво такої харчової упаковки дешевше, а якість на рівні кращих італійських виробників. Повертаючись до теми екологічно чистої харчової упаковки варто сказати, що вона не тільки безпечна для здоров'я людини, їжі яка в ній упакована, навколишнього середовища, але і неймовірно функціональна. Алюмінієві форми в Бельгії можна використовувати, для:

  • упаковки харчових продуктів, їх подальшого транспортування і зберігання якийсь час;
  • приготування в них продуктів на плиті, в мікрохвильовій печі і навіть на відкритому вогні;
  • заморозки і тривалого зберігання харчових продуктів в холодильнику, морозильній камері або навіть в коморі;
  • сервіровки або використання алюмінієвих форм як посуду, це звичайно дуже зручно в дорозі або на природі, іноді і в готелі.
 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Брюсселі

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію