Доставка алюмінієвих контейнерів в Бухарест (Румунія)


Контейнери з харчової фольги в Бухаресті

Контейнери з харчової фольги в Бухаресті - однозначний вибір будь-якого підприємця, який займає харчовим бізнесом в Румунії. Не має значення це: невеликий ресторанчик, придорожнє кафе, солідний ресторан в центральній частині міста або взагалі виробництво напівфабрикатів - в будь-якому з цих випадків найкращим сучасним рішення стане упаковка з алюмінію, яку часто називають одноразовими алюмінієвими формами або лотками з алюмінієвої фольги. Крім універсальності подібного рішення і його застосування в будь-яких технологічних ланцюгах, пов'язаних з їжею алюмінієві контейнери в Румунії мають цілий ряд переваг як екологічно чиста упаковка майбутнього, наприклад:

  • бар'єрність, перевага яке дозволяє оптимальним чином захистити те що знаходиться всередині контейнера, не пропускаючи всередину ні світло, ні газ, ні вологу;
  • стерильність, перевага яке за рахунок високотемпературного випалу при виробництві фольги не дає можливості на її поверхні з'являтися, рости і розвиватися бактеріям;
  • переробка, перевага яка ідеально лягає в теорію відновлюваної економіки Європейського союзу.
 
 

Прайс зі знижками в Бухаресті

 

Алюмінієві контейнери оптом в Бухаресті

Купити алюмінієві контейнери оптом в Бухаресті найвигідніше якщо замовляєте їх з України. Виробництва подібної харчової упаковки, яка б відповідала всім стандартам ЄС у Румунії немає, а ось доставка з України може бути дешевше ніж з Італії з огляду на спільний кордон Румунії з Україною і дешевше за вартістю враховуючи, що виробництво в Україні не таке дороге як в розвинених країна Європейського союзу. Алюмінієва упаковка для їжі в Бухаресті - краще рішення, яке одним махом вирішує відразу кілька проблем серед яких основною є відхід від використання пластика разом з харчовими продуктами. Запитайте оптовий прайс і вартість доставки харчової упаковки з алюмінію в Бухарест прямо зараз.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Бухаресті

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію