Доставка алюмінієвих контейнерів в Будапешт (Угорщина)


Контейнери з харчової фольги в Будапешті

Контейнери з харчової фольги в Будапешті - краще наслідування стандартів Євросоюзу по переходу на відновлювану економіку і використання екологічно чистих пакувальних матеріалів, особливо для їжі і її виробництва. Як відомо Будапешт туристичний центр не тільки Угорщини, а й усієї Східної Європи, тут дуже багато невеликих кафе і точок швидкого харчування (фаст-фудів) в центральній частині міста. Наприклад, ідеально алюмінієві контейнери виробництва СтудіоПак підійдуть як:

  • упаковка для їжі в районі Фортеці;
  • упаковка для їжі в районі Обуда;
  • упаковка для їжі в районі Уйбуда;
  • упаковка для їжі в районі Белварош;
  • упаковка для їжі в районі Терезварош;
  • упаковка для їжі в районі Ержебетварош;
  • упаковка для їжі в районі Йожефварош.

Пропонуємо прямо зараз зв'язатися з відділом продажів нашої компанії і дізнатися скільки буде коштувати оптова закупівля найбезпечнішої і екологічно чистої упаковки для вашого бізнесу в Будапешті.

 
 

Прайс зі знижками в Будапешті

 

Алюмінієві контейнери оптом в Будапешті

Купити алюмінієві контейнери оптом в Будапешті найкраще в Україні, з огляду на спільний кордон, логістика не буде обтяжливою обставиною, а поскільки виробництво подібної упаковки в Україні коштує дешевше ніж в Європі, можливо, остаточна вартість одноразової упаковки для їжі в Будапешті буде нижче ніж з доставкою, наприклад, з Італії. Якщо говорити про маркетинг, то алюміній в цьому випадку беззаперечний лідер серед будь-яких інших пакувальних рішень для їжі. Упаковка з металу блищить на сонці або при світлі потужних ламп, в ній свіжо і апетитно виглядає будь-яка їжа, спробуйте цей вид упаковки, і ви самі переконаєтесь, що він не тільки екологічно чистий, але і функціональний.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Будапешті

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію