Доставка алюмінієвих контейнерів в Кишинів (Молдова)


Контейнери з харчової фольги в Кишиневі

Одноразові форми з фольги в Кишиневі набувають популярності, яка росте з кожним місяцем. Зростання популярності на алюмінієві контейнери рухає культуру споживання харчових продуктів, яка прийшла до нас із Заходу. Всі ми знаємо, що пластик шкідливий і забруднює навколишнє середовище, тому на політичному рівні було вирішено змінити звичний порядок речей і знайти альтернативу пластику як харчовій упаковці. Як виявилося, таких альтернатив безліч, основою з яких є алюміній. Упаковка з алюмінію - це хороший і давно забутий спосіб не тільки для приготування, але і для зберігання харчових продуктів, його більш сучасний варіант - контейнер з харчової алюмінієвої фольги, все тієї ж фольги, яку ми всі так добре знаємо. Контейнер завдяки стінкам з ребрами жорсткості отримав багато нових функціональних особливостей: його на відміну від фольги не потрібно притискати за формою продукту, його можна при необхідності прикрити кришкою, це що стосується споживчих якостей. А якщо подивитися на маркетинг продуктів в такій упаковці як алюмінієвий контейнер, то її переваги на обличчя: контейнер з алюмінію красиво вигляди на прилавку, віддаючи приємним блиском металу, продукт в ньому виглядає більш апетитно, його можна використовувати і для розігріву, і для приготування якщо мова йде про напівфабрикати. Упаковка з алюмінієвої фольги ідеально підійде як:

  • упаковка для їжі в центрі Кишинева;
  • упаковка для їжі в Боюканах;
  • упаковка для їжі в ботаніці;
  • упаковка для їжі в Ришкановке;
  • упаковка для їжі в карбувати.
 
 

Прайс зі знижками в Кишиневі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Кишиневі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Кишиневі не складе особливих труднощів через близькість України. Саме тут, в Україні є національний виробник такого типу упаковки як екологічно чисті контейнери з алюмінієвої фольги, саме тут вартість цієї упаковки буде нижче ніж поставки з Китаю та саме тут якість продукту буде такою ж як в Європі тому що він виготовлений з європейської сировини. Не зволікайте, дізнайтеся прайс на екологічно чисту харчову упаковку вже зараз і станьте новатором у своїй ніші, завдяки чому зможете заявити про себе як про сучасну компанію, що використовує екологічно чисті рішення для свого виробництва або доставки страв. Логістика алюмінієвих контейнерів в Кишинів з Києва давно прорахована фахівцями компанії СтудіоПак, мало того їх можна зустріти в супермаркетах Молдови, але якщо вам потрібні великі обсяги упаковки, то пишіть нам, прямо зараз не виходячи з цієї сторінки.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Кишиневі

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію