Доставка алюмінієвих контейнерів в Кельн (Німеччина)


Контейнери з харчової фольги в Кельні

Одноразові форми з фольги в Кельні стали популярними завдяки директиві ЄС про перехід на відновлювану економіку з практичними рекомендаціями як цього досягати. Ця директива вийшла досить давно, але дивлячись на неї зараз, через багато років стає зрозуміло, що її автори дивилися в майбутнє, адже прямо чи ні стратегія ЄС в сфері відновлюваної економіки не змінилася. Однією з цеглинок цієї стратегії був названий алюміній, з безліччю його переваг що до вторинної переробки, тому харчова упаковка з алюмінію в Німеччині, і в Кельні, має таку популярність. Для місцевого бізнесу основне питання тепер як перекрити потреби свого виробництва і точки обслуговування в якісній харчовій упаковці, яка б і коштувала не дорого і мала всі необхідні сертифікати якості для продажу в ЄС. Давайте про це поговоримо нижче, а зараз розглянемо, в яких районах Кельна алюмінієві контейнери будуть потрібні як:

  • упаковка для їжі в Центральному (Інненштадт) окрузі Кельна;
  • упаковка для їжі в окрузі Роденкірхен;
  • упаковка для їжі в окрузі Лінденталь;
  • упаковка для їжі в окрузі Еренфельд;
  • упаковка для їжі в окрузі Ніппес;
  • упаковка для їжі в окрузі Хорвайлер;
  • упаковка для їжі в окрузі Порц;
  • упаковка для їжі в окрузі Кальк;
  • упаковка для їжі в окрузі Мюльхайм.
 
 

Прайс зі знижками в Кельні

 

Алюмінієві контейнери оптом в Кельні

Купити алюмінієві контейнери оптом в Кельні найкраще підписавши контракт на поставку з України. Переваги України, яка не входить поки до складу ЄС - це висока якість продукції, яка підтверджена сертифікатами ISO і дуже вигідна ціна виходячи з більш низьких цін на сировину на внутрішньому ринку і робочої сили. СтудіоПак вже багато років представлений у всіх країнах Східної Європи через представників, продукція СтдуіоПак з успіхом покриває потреби підприємств HORECA в Австрії, Польщі та Чехії. Якість нашої упаковки набагато вище по сплаву ніж китайських аналогів і нічим не поступається італійським зразкам, а ось ціна може бути цікава в будь-якій точці Європи навіть не дивлячись на логістику в центральну чи західну Німеччину. Запитайте експортний прайс на всю власну продукцію компанії СтудіоПак прямо зараз, не залишаючи цю сторінку, напиши в онлайн чат в нижньому правому куті.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Кельні

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію