Доставка алюмінієвих контейнерів в Копенгаген (Данія)


Контейнери з харчової фольги в Копенгагені

Одноразові форми з фольги в Копенгагені звичне рішення для підприємств HORECA і звичайних громадян, які люблять готувати вдома. Переваг подібної харчової упаковки безліч від її екологічності до таких незвичайних властивостей як електропровідність. Лотки під запаювання в Копенгагені користуються величезною популярністю завдяки директивам Європейського Союзу про повну відмову від пластика і переходу на відновлювану економіку. Але у виробників відразу стало питання чим замінити лінії в яких використовується пластикова тара під запаювання? Відповідь не змусила себе довго чекати, виробники алюмінієвих контейнерів представили гладкостінні рішення з міцного сплаву алюмінію підвищеної товщини з плоским бортиком під запаювання. Виробничі лінії не потрібно міняти, просто замість однієї форми використовується інша на 100% екологічна і така яка відповідає стратегії ЄС щодо переходу на відновлювану економіку. Однією з цеглинок нової, сучасної економіки ЄС буде алюміній, тому як він може бути перероблений на 100% без втрати якості і використовуватися повторно необмежену кількість разів. Алюміній як харчова упаковка буде ідеальним рішення як:

 • упаковка для їжі в районі Індре Бю;
 • упаковка для їжі в районі Кристиансхавн;
 • упаковка для їжі в районі Фредериксберг;
 • упаковка для їжі в районі Ньорребро;
 • упаковка для їжі в районі Естербро;
 • упаковка для їжі в районі Ерестад (Орестад);
 • упаковка для їжі в районі Вестербро;
 • упаковка для їжі в районі Вальбю;
 • упаковка для їжі в районі Ванльосе;
 • упаковка для їжі в районі Брьонсхей-Хусум;
 • упаковка для їжі в районі Біспеб'ерг;
 • упаковка для їжі в районі Амагер Ест;
 • упаковка для їжі в районі Амагер Вест.
 
 

Прайс зі знижками в Копенгагені

 

Алюмінієві контейнери оптом в Копенгагені

Купити алюмінієві контейнери оптом в Копенгагені завдання не складна, в залежності від обсягу, який необхідний. У країнах ЄС є досить виробників щоб покрити попит ринку Данії в подібного роду упаковці, але що, якщо мова йде про десятки тисяч одиниць продукції і на такій кількості ціна за одиницю навіть якщо різниця в один євро цент може бути значною економією на привезеній партії. Щоб вибрати вигідну ціну і аналогічну якость тій яка відповідатиме стандартам країн ЄС потрібно подивитися на прилеглі до Європи ринку, які вже виросли і готові запропонувати відмінний товар за вигідною ціною. Український виробник контейнерів з алюмінієвої фольги, компанія СтудіоПак володіє усіма сертифікатами, які необхідні для подібної продукції в зоні ЄС, а за вартістю наша продукція значно нижче ніж будь-які аналоги в зоні ЄС. Запитайте експортний прайс прямо зараз, перебуваючи на цій сторінці і переконайся в вигідній ціні і достпній логістиці.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Копенгагені

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію