Доставка алюмінієвих контейнерів в Душанбе (Таджикистан)


Контейнери з харчової фольги в Душанбе

Одноразові форми з фольги в Душанбе в промислових масштабах тільки починають використовуватися в Таджикистані, в той час як весь інший світ переважно вже відмовився від пластика і замінив свої пакувальні лінії і упаковку харчових продуктів на більш екологічно чисту. Алюмінієві контейнери або лотки як їх ще називають - найперспективніший тип харчової упаковки. Алюміній має безліч переваг в порівнянні з іншими пакувальними рішеннями, наприклад: бар'єрність, стерильності і теплопровідність. Крім того, він абсолютно не вступає в реакцію з їжею при розігріві що не можна сказати про пластик, який став токсичним через це в Європі. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги універсальні, їх можна використовувати як в побутовому середовищі або на підприємствах HORECA, так і в промислових масштабах, запаюючи їх харчовою плівкою. Універсальність алюмінієвої упаковки, якщо подивитися з боку продукту полягає ще і в тому, що продукт може жити в ній весь цикл свого існування, від виробництва до домашньої духовки і холодильника і це буде правильно і безпечно для здоров'я як самого продукту так і для того хто його споживає. Алюмінієві контейнери ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в Душанбе, в районі Ісмоілі Сомоні;
  • упаковка для їжі в Душанбе, в районі Сіно;
  • упаковка для їжі в Душанбе, в районі Фірдавс;
  • упаковка для їжі в Душанбе, в районі Шохмансур.
 
 

Прайс зі знижками в Душанбе

 

Алюмінієві контейнери оптом в Душанбе

Купити алюмінієві контейнери оптом в Душанбе завдання не складна. З одного боку, близькість Китаю дозволять це зробити без великих зусиль і витрат, з іншого, логістика з Китаю не розвинена в центральній Азії, та й якість продукції, терміни поставки і підсумкова вартість можуть бути нецікаві. Зовсім інша справа поставки з Східної Європи. Зокрема, в Україні існує великий виробник алюмінієвих контейнерів - компанія СтудіоПак. Вся продукція СтудіоПак сертифікована за високими стандартами Європейського Союзу та сплави, що використовуються в контейнерах українського виробництва, складаються на 99% алюміній чого не можна сказати про китайські рішення. Логістика з України в Таджикистан може бути витратною, але з огляду на обсяг поставки її вартість може бути знівельована і не дуже перевищить поставку з Китаю, а ось якість українського виробництва буде на рівні італійських аналогів. Замовте алюмінієві контейнери в Душанбе прямо зараз, напишіть нам і дізнайтеся експортний прайс прямо на цій сторінці.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Душанбе

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію