Доставка алюмінієвих контейнерів в Гомель (Білорусь)


Контейнери з харчової фольги в Гомелі

Одноразові форми з фольги в Гомелі як прагнення до інноваційних пакувальних рішень, на які переходить весь світ, вже існує в культурі споживання Білорусі. Контейнери з фольги широко відомі і доступні в Європі, вони використовуються повсюди, як в закладах громадського харчування, так і на виробництвах, виключаючи з використання з харчовими продуктами пластики будь-яких типів. На відміну від останніх алюміній ніяк не взаємодіє з їжею і не насичує її шкідливими елементами навіть якщо вона гаряча або взагалі, якщо їжа розігрівається прямо в упаковці. Це не єдина відмінність сучасної екологічно чистої упаковки для їжі, яка прийшла на заміну пластику, як було сказано вище, в контейнерах з алюмінієвої фольги можна сміливо розігрівати продукти, при цьому багато часу на розігрів не буде потрібно, враховуючи таку перевагу алюмінію як теплопровідність. Алюмінієві лотки в Гомелі будуть кращим вибором як: упаковка для їжі в Залізничному районі Гомеля; упаковка для їжі в Новобілицькому районі Гомеля; упаковка для їжі в Радянському районі Гомеля; упаковка для їжі в Центральному районі Гомеля.

 
 

Прайс зі знижками в Гомелі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Гомелі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Гомелі не складно, потрібно тільки знати хорошого і надійного постачальника. Звичайно мова не йде про їх побутове використання, потреби якого легко закриваються шляхом походу в супермаркет, мова про виробництво або великі обсяги для покриття безлічі закладів HORECA в Гомелі. У цьому випадком потрібен саме виробник алюмінієвих контейнерів в Білорусі, але такого немає. Краще рішення подивитися в сусідній країні де він існує і є єдиним і найбільшим виробником екологічно чистої упаковки на просторах усієї Східної Європи. Компанія СтудіоПак може закрити будь-яку потребу в алюмінієвих контейнерах як в Україні, так і за її межами завдяки своїм потужностям та посиленням виробничих ліній в останні кілька років. Запитайте експортний прайс на контейнери СтудіоПак для Гомеля (Білорусь) прямо зараз!

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Гомелі

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію