Доставка алюмінієвих контейнерів в Хайфу (Ізраїль)


Контейнери з харчової фольги в Хайфі

Одноразові форми з фольги в Хайфі популярне і дуже вигідне рішення як для ресторанного бізнесу, так і для виробників харчових продуктів. Давайте окремо розберемо обидва ці напрями. Алюмінієві контейнери в Хайфі для ресторанів - це сучасний стандарт обслуговування. Як ми знаємо пластик відходить в історію, альтернатив у нього не багато і, мабуть, крім картону, алюміній найпопулярніша виходячи з його характеристик. Наприклад, в алюмінієвих конторах можна не тільки забрати своє замовлення з ресторану на винос або отримати його за допомогою доставки, в контейнері можна зберігати їжу в морозильній камері і діставши звідти відразу поставити в духовку. Яка ще упаковка дозволити зробити те саме? Якщо мова йде про виробництво їжі або напівфабрикатів де присутня автоматична пакувальна лінія, то використання алюмінієвої упаковки тут очевидне. Гладкостінні алюмінієві лотки ідеально показали себе під час запаювання харчовою плівкою, і зараз така упаковка є стандартом у всіх країнах Європейського Союзу. Алюмінієві лотки - це прекрасне рішення для Хайфи як:

 • упаковка для їжі в районі Адар;
 • упаковка для їжі в районі Ахуза;
 • упаковка для їжі в районі Бат-Галім;
 • упаковка для їжі в районі Денія;
 • упаковка для їжі в районі Кабабір;
 • упаковка для їжі в районі Кармель;
 • упаковка для їжі в районі Кірьят Еліезер;
 • упаковка для їжі в районі Мошава Германіт;
 • упаковка для їжі в районі Неве-Шаанан;
 • упаковка для їжі в Нижньому місті;
 • упаковка для їжі в районі Ромемa;
 • упаковка для їжі в районі Хоф Шікмона.
 
 

Прайс зі знижками в Хайфі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Хайфі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Хайфі завдання не просте. Ринок Ізраїлю досить об'ємний і на ньому можна знайти безліч пропозицій як з ЄС, так і з Китаю. Якого виробника вибрати якщо мова йде про оптові поставки алюмінієвих контейнерів? А якщо у вас виробництво харчової продукції та поставки повинні бути не тільки оптовими, а й регулярними? У цьому випадку потрібен виробник алюмінієвої упаковки національного рівня. Саме таким є компанія СтудіоПак, ми вже 12 років на ринку і майже стільки ж займаємось виробництвом алюмінієвої упаковки. СтудіоПак це виробник алюмінієвої упаковки №1 в Україні і в Східній Європі, в нашому портфелі десятки прикладів співпраці з виробниками харчової продукції. Виробничі потужності компанії СтудіоПак здатні перекрити потреби ізраїльського ринку в цілому, не кажучи про контракти з двома або трьома компанія харчової промисловості. Замовити алюмінієві лотки під запаювання в Хайфі найкраще з України, логістика буде не такою витратною як з Китаю, а якість продукції набагато вище.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Хайфі

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію