Доставка алюмінієвих контейнерів в Гамбург (Німеччина)


Контейнери з харчової фольги в Гамбурзі

Одноразові форми з фольги в Гамбурзі вже давно звичне рішення. Культура цього регіону йде в ногу з рекомендаціями Євросоюзу про використання в повсякденному житті екологічно чистої упаковки для їжі. Багато людей в Німеччині, в ключі останніх досліджень знають, що колись існував міф про шкоду алюмінію для здоров'я людини який виявився дійсно міфом. Неодноразово було підтверджено що алюміній ніяк не впливає на здоров'я людини, крім того у нього безліч властивостей, які роблять алюміній ідеальним в разі його використання як упаковки для харчових продуктів. Взяти хоча б його бар'єрність, при якій упаковка з алюмінію, не тільки ніяк не взаємодіє з їжею, але і не пропускає в контейнер ні світло, ні газ, ні вологу. Алюмінієві контейнери будуть ідеальним вибором як:

  • упаковка для їжі в районі Гамбург-Мітте;
  • упаковка для їжі в районі Альтона;
  • упаковка для їжі в районі Гамбург-Норд;
  • упаковка для їжі в районі Аймсбюттель;
  • упаковка для їжі в районі Вандсбек;
  • упаковка для їжі в районі Бергедорф;
  • упаковка для їжі в районі Харбург.
 
 

Прайс зі знижками в Гамбурзі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Гамбурзі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Гамбурзі дуже легко, якщо мова йде про побутове використання, а от якщо це виробництво? Для виробництва харчових продуктів чи навіть маленької пекарні потрібен значно більший обсяг одноразових алюмінієвих контейнерів ніж для зазвичай домашньої кухні. Де їх взяти за хорошою ціною, але щоб якість відрізнялася від китайських аналогів, а в ідеалі була такаю ж як в Європі? Відповідь проста, в Україні є національний робите такого виду упаковки - компанія СтудіоПак. Крім цього ми займаємося експортом своєї продукції до Європи вже багато років і для нас немає проблем у тому, щоб відвантажити в будь-яку з країн Євросоюзу будь-який обсяг необхідної харчової упаковки для середнього або навіть великого виробництва. Запитайте експортний прайс прямо зараз! Перебуваючи на цій сторінці можна написати в чат і через хвилину вже обговорювати ціни і умови поставки алюмінієвих контейнерів в Гамбург (Німеччина).

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Гамбурзі

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію