Доставка алюмінієвих контейнерів в Гельсінкі (Фінляндія)


Контейнери з харчової фольги в Гельсінкі

Одноразові форми з фольги в Гельсінкі - це прагнення до екологічності у всіх сферах життя і планомірний відхід від пластику, як мінімум в сфері продуктів харчування де найважливіші етапи - це доставки їжі і її приготування. Чому алюміній? Може запитати кожен з нас. Алюміній природний елемент, метал, який ніяк не взаємодіє з продуктами харчування якщо ми говоримо про харчову промисловість, виходячи з цього є ідеальним як пакувальний матеріал. Крім того, що він ніяк не взаємодіє з їжею він володіє бар'єрними властивостями, завдяки яким продукти в алюмінієвому контейнері надійно захищені від світла, газу і вологи, а значить блюдо зберігає свій природний смак, колір і аромат. Алюмінієві контейнери в Гельсінкі - це сучасне рішення для харчових продуктів з якого боку не подивитися, воно буде ідеальним як:

  • упаковка для їжі в Круунунхаке;
  • упаковка для їжі в Клууві;
  • упаковка для їжі в Каартінкаупункі;
  • упаковка для їжі в Камппі;
  • упаковка для їжі в Катаянокка;
  • упаковка для їжі в Улланлінна.
 
 

Прайс зі знижками в Гельсінкі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Гельсінкі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Гельсінкі найкраще замовивши їх з України. Якщо ви виробник харчових продуктів і вам потрібен регулярно великий обсяг харчової упаковки краще за все звернеться до професіоналів. Виробником №1 в східній Європі є компанія СтудіоПак. Основні виробничі потужності компанії знаходяться в Україні, а це значить, що продукт виходить дешевше ніж європейські аналоги. Завдяки тому, що поставки сировини мають європейське походження, а виробничі лінії створені з європейського обладнання - якість продукції на виході відповідає кращим європейським аналогам. Виробництво СтудіоПак сертифіковане за стандартами ISO, а це значить, що продукція, виготовлена на ньому може бути експортована в будь-яку з країн ЄС. Всі ці показники якості роблять алюмінієві контейнери від СтудіоПак не тільки конкурентними на європейському ринку, а й бажаними що доводить досвід поставок за останні кілька років в усі країни Східної Європи. Замовити алюмінієві лотки під запаювання в Гельсінкі найкраще в компанії СтудіоПак, для цього запросіть експортний прайс на нашу продукцію прямо зараз!

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Гельсінкі

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію