Доставка алюмінієвих контейнерів в Стамбул (Туреччина)


Контейнери з харчової фольги в Стамбулі

Одноразові форми з фольги в Стамбулі користуються популярністю. Завдяки тому, що Стамбул - туристичний центр, тут завжди людно, а в невеликих кафе і точка вуличної їжі можна завжди побачити алюмінієві контейнери. Вулична їжа в Стамбулі неймовірно смачна і в деяких розкручених місцях стоїть величезна черга, саме тут де готують рибу гриль і турецький кебаб не обійтися без упаковки з алюмінієвої фольги. Основною її перевагою є теплостійкість, яка дозволить готовому блюду залишатися дуже довго теплим і не вимагає розігріву. Безумовно у алюмінію багато і інших переваг які вигідно відрізняють його від будь-яких інших типів харчової упаковки, але розбирати ми всі їх не будемо, скажемо тільки одне. Практично у всіх країнах Європи планомірно переходять на алюмінієву упаковку замінюючи нею токсичний пластик, це прекрасне рішення і для Туреччини, особливо для Стамбула враховуючи той фак, що переважна більшість туристів тут з Європи, а вони навчені вже до іншої культури споживання і алюміній з харчовими продуктами для них норма. Алюмінієві контейнери в Стамбулі це ідеальне рішення як:

 • упаковка для їжі в районі Султанахмет;
 • упаковка для їжі в районі Таксим;
 • упаковка для їжі в районі Фатіх;
 • упаковка для їжі в районі Бейоглу;
 • упаковка для їжі в районі Беязіт;
 • упаковка для їжі в районі Лалелі;
 • упаковка для їжі в районі Аксарай;
 • упаковка для їжі в районі Бешикташ;
 • упаковка для їжі в районі Шишлі;
 • упаковка для їжі в районі Кадикьой;
 • упаковка для їжі в районі Ускюдар.
 
 

Прайс зі знижками в Стамбулі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Стамбулі

Де і як купити алюмінієві контейнери оптом в Стамбулі? Відповідь на це питання можна знайти на розвиненому ринку Туреччини, але завжди є найвигідніша пропозиція, яку можна не помітити. Мова зараз саме про неї. Українська компанія СтудіоПак є лідером з виробництва алюмінієвих контейнерів на просторах усієї Східної Європи. Відмінними рисами нашого виробництва є європейське обладнання, на базі якого воно побудовано. Крім обладнання, європейська сировина лежить в основі продукції СтудіоПак. І що ми отримуємо? Ми отримуємо якісний продукт по відмінній вартості враховуючи, що він виготовляється в Україні. В асортименті СтудіоПак представлено декілька видів продуктів здатних задовольнити потреби підприємств готель-ресторанного бізнесу Стамбула, а також дрібних і середніх виробника харчової продукції, які виробляють свіжу, готову порціонну їжу, напівфабрикати високого ступеня готовності та навіть заморожені страви. Замовити алюмінієві контейнери в Стамбулі просто, запросіть експортний прайс на всю продукцію СтудіоПак прямо зараз.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Стамбулі

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію