Доставка алюмінієвих контейнерів в Єрусалим (Ізраїль)


Контейнери з харчової фольги в Єрусалимі

Одноразові форми з фольги в Єрусалимі - кращий варіант упаковки харчових продуктів який можна уявити для такого туристичного міста як Єрусалим. Тут за кожним рогом безліч святинь, що притягують тисячі паломників в день, завдяки чому дуже розвинена туристична інфраструктура, а зокрема лавки вуличної їжі, кафе і ресторани. Всім цим закладам необхідна упаковка для їжі, особливо в нинішній час. Універсальною і найбезпечнішою для їжі упаковкою вважається алюміній. Завдяки його властивостям бар'єрності і стерильності їжа в ньому ніяк не взаємодіє з зовнішнім світом, а головне зі стінками самої упаковки. Крім того, алюміній повністю екологічно чистий, натуральний матеріал і може бути перероблений на 100% на відміну від більш складних пакувальних матеріалів. Алюмінієві лотки в Єрусалимі буде ідеальним рішенням як:

  • упаковка для їжі в Старому місті Єрусалиму (Храмова гора, Західна стіна, Храм Гробу Господнього, мечеть аль-Акса);
  • упаковка для їжі в Західному Єрусалимі та на горі Скопус;
  • упаковка для їжі в Східному Єрусалимі (арабські райони);
  • упаковка для їжі в мусульманських кварталах Єрусалиму;
  • упаковка для їжі в єврейських кварталах Єрусалиму;
  • упаковка для їжі в християнських кварталах Єрусалиму;
  • упаковка для їжі в вірменських кварталах Єрусалиму.
 
 

Прайс зі знижками в Єрусалимі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Єрусалимі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Єрусалимі за вигідною ціною в сьогоднішній реальності не так просто, якщо потрібен великий обсяг. Поставки з Китаю доходять вже не так швидко, а підсумкова вартість з логістикою може бути нецікавою в порівнянні з європейськими аналогами. Радимо звернути увагу на співвідношення ціна/якфсть в регіоні Східної Європи. СтудіоПак - національні виробник контейнерів з алюмінієвої фольги в Україні, продукція якого має всі необхідні сертифікати якості, прийняті в ЄС. Масштаби виробництва в Україні здатні закрити потреби такого відносно невеликого ринку як Ізраїль на 100%, а найголовніше те, що підсумкова ціна на алюмінієві контейнери в Єрусалимі або будь-якому іншому регіоні Ізраїлю буде нижче ніж будь-які аналоги з Китаю або Європи. Замовити алюмінієві форми в Єрусалимі дуже легко, потрібно лише написати нашим менеджерам, не виходячи з цієї сторінки, вони нададуть експортний прайс і прорахую логістику.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Єрусалимі

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію