Доставка алюмінієвих контейнерів в Краків (Польща)


Контейнери з харчової фольги в Кракові

Одноразові форми з фольги в Кракові однозначно необхідні, враховуючи туристичний потенціал Кракова. Мабуть, саме туристичне місто всієї східної Європи з безліччю пам'яток, замком в центрі міста і приємним кліматом. Вулична їжа, як і належить тут на кожному кроці, потреба в харчовій упаковці в Кракові така ж висока, як і туристичний потік. Кращою харчової упаковкою, а головне екологічно чистої, можна вважати алюмінієву фольгу, точніше контейнери з алюмінієвої фольги в Кракові. Їх можна зустріти в точках вуличної їжі, на ярмарках в будь-який сезон, а також в кафе і ресторанах якщо ви забираєте їжу на винос. Для звичайного туриста упаковка для їжі взагалі не проблема, йому потрібна їжа, а на упаковку часто ніякої уваги ніколи ніхто не звертає. А ось для власника ресторану або кафе, харчова упаковка найважливіший елемент його бізнесу. Контейнери з алюмінієвої фольги в Кракові будуть актуальні як:

  • упаковка для їжі в районі Старого Міста;
  • упаковка для їжі на пагорбі Вавель;
  • упаковка для їжі в районі Клепаж;
  • упаковка для їжі в кварталі Казімєж.
 
 

Прайс зі знижками в Кракові

 

Алюмінієві контейнери оптом в Кракові

Купити алюмінієві контейнери оптом в Кракові найлегше в компанії СтудіоПак. Якщо вашому бізнесу потрібен значний обсяг такої упаковки як контейнери з алюмінієвої фольги для пакування в точках видачі їжі або для виробництва харчових напівфабрикатів радимо подивитися на національного українського виробника такої упаковки - компанію СтудіоПак. Ми давно представлені в Польщі завдяки кільком партнерам, на ринку вже можна знайти упаковку українського виробництва, але ще не так масово. Ціни в Україні на подібну упаковку значно нижче ніж в Польщі на аналогічні позиції. Запитайте експортний прайс на весь асортимент алюмінієвих контейнерів прямо зараз.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Кракові

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію