Доставка алюмінієвих контейнерів в Лодзь (Польща)


Контейнери з харчової фольги в Лодзі

Одноразові форми з фольги в Лодзі кращий варіант для виробничої лінії напівфабрикатів високого ступеня готовності і не тільки. Подібна упаковка найкраще підходить для використання в сфері HORECA як харчова упаковка на винос. Завдяки чому алюміній кращий варіант для їжі як пакувальне рішення? Всі ми знаємо, що навіть слово «пластик» в Європі стало токсичним не те що б упаковувати в пластик їжу на виніс, його категорично не можна використовувати з харчовими продуктами, навпаки алюміній. Як метал він ніяк не взаємодіє з їжею, мало того є абсолютним бар'єром для газу, світла і вологи, їжа в ньому не тільки зберігається більш тривалий період часу, але і залишається зі своїм початковим смаком, запахом і кольором. Така чудова упаковка як алюмінієві контейнери для їжі буде відмінним рішення як:

  • упаковка для їжі в Центрі Лодзя;
  • упаковка для їжі в Старому Поліссі;
  • упаковка для їжі в Відзеві;
  • упаковка для їжі в Балутах;
  • упаковка для їжі в Горна.
 
 

Прайс зі знижками в Лодзі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Лодзі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Лодзі задача не з легких. На внутрішньому ринку Польщі вже представлено кілька європейських виробників подібної упаковки, але варто відзначити що ціна у них теж європейська. Як бути? Де знайти алюмінієві контейнери такої ж високої якості як в Італії, але що б ціна була більш конкурентоспроможною? Відповідь проста, погляньте на ринки поблизу ЄС, наприклад, в Україні вже давно існує національний виробник упаковки з харчової алюмінієвої фольги - компанія СтудіоПак. Завдяки безлічі виробничих ліній і постійного розвитку ми можемо відвантажити будь-який обсяг харчової упаковки з алюмінієвої фольги на експорт. Найголовніше для представників HORECA або будь-яких виробничих компаній в Лодзі - ціна одиниці пакувального рішення. Це завдання ми візьмемо на себе, прорахувавши відвантаження партії по самій мінімальної вартості і логістику. Запитайте наш експортний прайс прямо зараз, не виходячи з цієї сторінки, напишіть нам в чат в нижньому правому куті екрана.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Лодзі

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію