Доставка алюмінієвих контейнерів в Лондон (Великобританія)


Контейнери з харчової фольги в Лондоні

Одноразові форми з фольги в Лондоні популярні як ніде більше. Мало того, що Лондон є туристичним центром Західної Європи, культура домашнього приготування їжі в цій полікультурній столиці формувалася десятиліттями і місцевих споживачів, виробники напівфабрикатів привчили до розігріву або запіканню в духовці вже готової вечері в алюмінієвих контейнерах. Алюмінієві контейнери в Лондоні не дивина, а давно відома і популярна харчова упаковка і про її властивості, як і про зручність використання тут знають багато. Не треба зайвий раз згадувати що одноразові алюмінієві лотки для Лондона це екологічне упаковка №1, тут давно навчилися переробляти алюміній і використовувати його повторно, тут точно знають, що він не шкодить ні здоров'ю людини, ні якості їжі, ні благополуччю навколишнього середовища. Алюмінієва упаковка буде кращим варіантом в Лондоні для виробників і підприємств HORECA як:

 • упаковка для їжі в Лондонському Сіті;
 • упаковка для їжі в Вестмінстері;
 • упаковка для їжі в Кенсінгтоні і Челсі;
 • упаковка для їжі в Хамерсміті і Фулемі;
 • упаковка для їжі в Вандзверті;
 • упаковка для їжі в Ламбеті;
 • упаковка для їжі в Саутуарку;
 • упаковка для їжі в Тауер-Хамлетс;
 • упаковка для їжі в Хакні;
 • упаковка для їжі в Іслінгтоні;
 • упаковка для їжі в Камдені.
 
 

Прайс зі знижками в Лондоні

 

Алюмінієві контейнери оптом в Лондоні

Купити алюмінієві контейнери оптом в Лондоні досить просто. Розвинений ринок Великобританії здатний запропонувати будь-яку продукцію, від китайських зразків сумнівної якості до місцевого дуже якісного виробництва, питання тільки в одному, в ціні. Також можна згадати про терміни поставки, враховуючи, що оптом така упаковка потрібна для виробників напівфабрикатів, цей пункт має ключове значення. Якщо китайська продукція не викликає довіри в зв'язку з її якістю та термінами поставки, а пропозиція на внутрішньому ринку, та ринку Європи дорога, що вибрати? Вивчіть продукцію компанії СтудіоПак - національного виробника харчової упаковки з алюмінієвої фольги в Україні. Наша продукція має всі необхідні сертифікати якості за стандартами ЄС, і ми можемо відвантажити будь-який обсяг продукції в необхідні терміни враховуючи, що логістика між Україною та Великою Британією для нас давно відома. Запитайте експортний прайс на упаковку з алюмінієвої фольги в Лондоні прямо зараз.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Лондоні

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію