Доставка алюмінієвих контейнерів в Мінськ (Білорусь)


Контейнери з харчової фольги в Мінську

Одноразові форми з фольги в Мінську, як і по всій Білорусі набираю популярності. Беручи приклад з європейських виробників ринок Білорусі поступово відмовляється від пластикової упаковки і переходить на більш екологічно чисту і сучасну упаковку з алюмінієвої фольги. Вона прекрасно підходить не тільки для підприємств HORECA, але і для виробників напівфабрикатів високого ступеня готовності та навіть замороженої продукції. Безумовно для різних типів продукції буде популярна різна упаковка з алюмінієвої фольги, наприклад, в секторі HORECA популярні класичні одноразові контейнери з товщиною стінок що не перевищує 30 мікрон. У виробників харчової продукції, яким потрібні лотки під запаювання в Мінську високою популярністю користуються гладкостінні лотки з товщиною стінок 120-140 мікрон і плоским верхнім бортиком. Упаковка з алюмінієвої фольги в Мінську буде прекрасним рішення як:

  • упаковка для їжі в Центральному районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Радянському районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Первомайському районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Партизанському районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Заводському районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Жовтневому районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Московському районі Мінська;
  • упаковка для їжі в Фрунзенському районі Мінська.
 
 

Прайс зі знижками в Мінську

 

Алюмінієві контейнери оптом в Мінську

Купити алюмінієві контейнери оптом в Мінську завдання не просте тому як надійного виробника національного рівня цього типу упаковки в Білорусі немає. Потрібно дивитися або на ринок ЄС, або замовляти у східного сусіда, в тому числі не найякіснішу китайську продукцію, або шукати в Україні. На щастя в Україні є надійний виробник національного рівня контейнерів з алюмінієвої фольги, який здатний закрити будь-які потреби всього ринку Білорусі - це компанія СтдуіоПак. У нашій лінійці є не тільки класичні контейнери з харчової алюмінієвої фольги для підприємств HORECA, але і гладкостінні якісні форми. У Білорусі у нас вже є партнер і продукція давно представлена на ринку Мінська, якщо мова йде про великі партії для виробництва з регулярними поставка і ви не впевнені які точно обсяги вам потрібні, як буде працювати логістика і якими будуть остаточні ціни, напишіть нам зараз, не виходячи з цієї сторінки.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Мінську

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SP86L

(2100 ml, 315x215x42 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію