Доставка алюмінієвих контейнерів в Москву (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Москві

Одноразові форми з фольги в Москві за найвигіднішою ціною в Росії найкраще замовити з України. Безумовно на внутрішньому ринку є виробники цього типу упаковки, не рахуючи зразків продукції з Китаю, але чи відповідає якість ціні в обох випадках? Безумовно про китайські аналоги не може бути й мови якщо ми говоримо про упаковку з алюмінієвої фольги, з ними складно працювати навіть представника HORECA, не кажучи вже про гладкостінні лотки під запайку в Москві. Місцеві виробники хоча і мають всі необхідні сертифікати якості, але ціна такої продукції завищена. Яку упаковку вибрати щоб ціна відповідала якості? Українська компанія СтуідоПак є єдиним і національним виробником упаковки з алюмінієвої фольги в Україні, вся наша продукція в основі має не тільки європейську сировину, відповідні сертифікати якості, виробництво стандартизовано по системі ISO і має всі необхідні допуски як європейського зразка, так і зразка РФ . Алюмінієві контейнери в Москві від СтудіоПак будуть ідеальним варіантом як:

  • упаковка для їжі на Арбаті;
  • упаковка для їжі в Басманному районі;
  • упаковка для їжі в Замоскворецькому районі;
  • упаковка для їжі в Красносельському районі;
  • упаковка для їжі в Міщанському районі;
  • упаковка для їжі в Пресненському районі;
  • упаковка для їжі в Таганському районі;
  • упаковка для їжі в Тверському районі;
  • упаковка для їжі в Хамовниках;
  • упаковка для їжі на Якиманці.
 
 

Прайс зі знижками в Москві

 

Купити алюмінієві контейнери оптом в Москві не складно, дивлячись для чого вам потрібно і який обе'м продукції? Якщо мова йде про упаковку для HORECA, то закрити потреби можна і на внутрішньому ринку, а ось якщо упаковка потрібна для виробництва напівфабрикатів, то краще зробити ставку на якість упаковки і прорахувати можливість регулярних поставок, а для цього знадобиться виробник алюмінієвих контейнерів національного масштабу. Таким виробником в Східній Європі є компанія СтудіоПак, у нас безліч ліній і широкий вибір варіантів під запаювання саме для виробників напівфабрикатів. Алюмінієві контейнери в Москві оптом найкраще замовити в СтудіоПак Україна, запросіть експортний прайс нашої продукції прямо зараз, перебуваючи на цій сторінці, для цього напишіть нам в онлайн чат в нижньому правому куті екрану.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Москві

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію