Доставка алюмінієвих контейнерів в Мюнхен (Німеччина)


Контейнери з харчової фольги в Мюнхені

Одноразові форми з фольги в Мюнхені постійно користуються попитом у представників HORECA враховуючи туристичний потенціал Мюнхена і його роль як центру вієї південної Німеччини. Що може запропонувати компанія СтудіоПак як національний виробник в Україні для ринку Німеччини, зокрема для Мюнхена? В асортименті СтудіоПак представлені класичні алюмінієві форми для підприємств HORECA, гладкостінні контейнери під запаювання для виробників напівфабрикатів і кулінарій, а також кришки для класичних контейнерів і плівка під запаювання для гладкостінних. Вся продукція СтудіоПак має необхідні сертифікати якості, виробництво стандартизована за системою ISO, а ціна значно нижча ніж пропозиція на внутрішньому ринку Німеччини. Алюмінієва упаковка для їжі буде ідеальним рішення в Мюнхені як:

  • упаковка для їжі в окрузі Альтштадт-Леель;
  • упаковка для їжі в окрузі Людвігсфорштадт-Ізарфорштадт;
  • упаковка для їжі в окрузі Максфорштадт;
  • упаковка для їжі в окрузі Швабинг-Вест;
  • упаковка для їжі в окрузі Ау-Хайдхаузен;
  • упаковка для їжі в окрузі Зендлинг;
  • упаковка для їжі в окрузі Зендлинг-Вестпарк;
  • упаковка для їжі в окрузі Шванталерхьое;
  • упаковка для їжі в окрузі Нойхаузен-Нимфенбург.
 
 

Прайс зі знижками в Мюнхені

 

Алюмінієві контейнери оптом в Мюнхені

Купити алюмінієві контейнери оптом в Мюнхені не складно, але вартість такої продукції може бути високою в межах ринку ЄС, тому запросіть експортний прайс на форми, що вас цікавлять у виробника СтудіоПак прямо зараз. Зробити це не складно, потрібно лише написати в онлайн чат в правому нижньому кутку цієї сторінки. Харчова упаковка з алюмінієвої фольги в Мюнхені давно користується популярністю серед представників готельно-ресторанного бізнесу, але не з тієї причини, що пластик став токсичним в Європі, а тому що алюміній: більш безпечна упаковка для їжі з метою її збереження, більш універсальна упаковка, враховуючи, що в ній можна як доставляти продукцію, так і готувати, більш економічна виходячи з міркувань що одноразовий посуд не потрібно мити після використання витрачаючи на це час і воду з миючими засоби. Переваги одноразової алюмінієвої упаковки для їжі в Мюнхені на обличчя. Дивіться в майбутнє, переходьте на більш екологічно чисту упаковку вже сьогодні і завтра ви будете набагато ближче до успіху ніж ваші конкуренти.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Мюнхені

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію