Доставка алюмінієвих контейнерів в Нижній Новгород (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Нижньому Новгороді

Одноразові форми з фольги в Нижньому Новгороді - це прагнення йти в ногу з часом. У нашому світі швидко підвищується як стандарт життя, так і стандарт безпеки. Якщо говорити про продукти харчування, то варто відзначити, що найбезпечнішою упаковкою для них зараз вважаються форми з алюмінієвої фольги, в Азії і Європі все більше виробників переходять на цей вид упаковки відмовляючись від пластиків будь-яких типів. «Пластик» став токсичним словом якщо мова йде про продукти харчування. Виробники харчових продуктів, напівфабрикатів і навіть заморожених продуктів якщо використовують пластик в якості харчової упаковки залишаються в минулому і програють конкуренцію на ринку зі стоячими поруч товарам, упакованими в приємну на дотик і відаючи яскравим блиском форму з алюмінію. Рухайтеся разом з часом і використовуйте сучасний споживчий стандарт якості щоб виграти вже сьогодні. Алюмінієва упаковка в Нижньому Новгороді - це ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в Автозаводському районі;
  • упаковка для їжі в Канавинском районі;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі;
  • упаковка для їжі в Московському районі;
  • упаковка для їжі в Нижегородському районі;
  • упаковка для їжі в Приокському районі;
  • упаковка для їжі в Радянському районі;
  • упаковка для їжі в Сормовському районі.
 
 

Прайс зі знижками в Нижньому Новгороді

 

Алюмінієві контейнери оптом в Нижньому Новгороді

Купити алюмінієві контейнери оптом в Нижньому Новгороді досить легко, вони є в комплектах по 2, 3 і 5 штук в будь-якому супермаркеті міста, але ми говоримо про промислове використання цієї упаковки і пропонуємо зовсім інший обсяг і регулярність поставок для постійної роботи вашого виробництва. Компанія СтудіоПак - кращий партнер виробників готової харчової продукції, напівфабрикатів і навіть заморожених продуктів на ринках Східної Європи. Ми забезпечуємо упаковкою виробничі лінії багатьох підприємств. Ціна і якість нашої продукції підтверджені десятиліттям роботи в цій галузі і довірою наших партнерів. Ми пропонуємо замовити алюмінієві лотки під запаювання в Нижньому Новгороді прямо зараз, для цього запросіть експортний прайс у нашого менеджера просто написавши нам в онлайн чат в правому нижньому кутку цієї сторінки.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Нижньому Новгороді

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію