Доставка алюмінієвих контейнерів в Новосибірськ (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Новосибірську

Одноразові форми з фольги в Новосибірську кращий вибір для представників готельно-ресторанного бізнесу та виробників напівфабрикатів високого ступеня готовності. Чому фольга, а точніше упаковка або контейнери з фольги? Всім ми знаємо, що алюмінієва фольга давно стала кращим другом домогосподинь на кухні. Контейнери з алюмінієвої фольги - це лише новий виток розвитку технологій, завдяки яким життя людини - легше, простіше, швидше. Контейнери з алюмінієвої фольги мають всі ті ж характеристики фольги і доповнюються тим, що така упаковка більш універсальна. На відміну від зазвичайної фольги, створеної для готування в контейнери можна пакувати, зберігати, їх можна транспортувати в них можна заморожувати і навіть їсти з них не проблема якщо під рукою немає посуду. Алюмінієві контейнери в Новосибірську будуть ідеальним рішенням як:

  • упаковка для їжі в Дзержинському районі;
  • упаковка для їжі в Залізничному районі;
  • упаковка для їжі в Заельцовскому районі;
  • упаковка для їжі в Калінінському районі;
  • упаковка для їжі в Кіровському районі;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі;
  • упаковка для їжі в Жовтневому районі;
  • упаковка для їжі в Первомайському районі;
  • упаковка для їжі в Радянському районі;
  • упаковка для їжі в Центральному районі.
 
 

Прайс зі знижками в Новосибірську

 

Алюмінієві контейнери оптом в Новосибірську

Купити алюмінієві контейнери оптом в Новосибірську просто якщо звернеться в компанію СтудіоПак Україна - виробника №1 одноразової харчової упаковки з алюмінієвої фольги. Які переваги СтудіоПак можна виділити в Новосибірську, який досить далеко знаходиться від України і логістика між двома точками може бути не такою простою. Вся продукція компанії СтудіоПак високої якості що підтверджується міжнародними сертифікатами і системою стандартизації виробництва ISO. Алюмінієві контейнери СтудіоПак набагато якісніші виходячи зі сплаву в порівнянні з китайськими аналогами і трохи дешевші в порівнянні зі зразками на внутрішньому ринку РФ, все тому що компанія націлена на ринок Європи і досить давно представлена на ньому в таких країнах як: Австрія, Бельгія, Польща і Німеччина. Продукцію СтудіоПак завдяки партнеру в Росії вже багато років можна зустріти в Москві і тепер ми просувємо її в інших регіонах Росії. Якщо вашому виробництву або підприємству HORECA потрібна якісна, сучасна і екологічно чиста упаковка напишіть нам прямо зараз в онлайн-чат на цій сторінці, запросіть експортний прайс і прорахуйте логістику в Новосибірськ.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Новосибірську

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію