Доставка алюмінієвих контейнерів в Нур-Султан (Казахстан)


Контейнери з харчової фольги в Нур-Султані (Астані)

Одноразові форми з фольги в Нур-Султані (Астані) давно відомі як сучасне і зручне пакувальне рішення. Таке рішення виграє у будь-яких інших, особливо упаковки з пластику, по ряду переваг, наприклад: контейнери з алюмінію стерильні, ця особливість виходить з того, що завдяки технологічним процесам виробництва самої фольги, в них присутній високотемпературний випав. Крім стерильності, фольга та упаковка з фольги абсолютно безпечна для їжі, бо не взаємодіє з нею при будь-яких побутових температурах. Вона безпечна для здоров'я людини і не менш важливо для навколишнього середовища, тому що алюміній частина екосистеми землі, природний і натуральний матеріал. Що ми бачимо в результаті? Ми говоримо про абсолютно безпечну упаковку для їжі, що так актуально в наші дні. Контейнери з алюмінієвої фольги будуть ідеальним рішенням в в Нур-Султані для виробників харчової продукції та представників HORECA як:

  • упаковка для їжі в Алматинському районі;
  • упаковка для їжі в Байконурському районі;
  • упаковка для їжі в Есільскому районі;
  • упаковка для їжі в Сариаркінскому районі.
 
 

Прайс зі знижками в Нур-Султані (Астані)

 

Алюмінієві контейнери оптом в Нур-Султані (Астані)

Купити алюмінієві контейнери оптом в Нур-Султані (Астані) не складе особливих труднощів. На полицях супермаркетів можна знайти китайську продукцію в асортименті. А що якщо вам потрібна велика партія упаковки для забезпечення потужностей свого виробництва продуктів харчування? Для вирішення такого завдання необхідний надійний виробник харчової упаковки, який багато років існує на ринку і має в своєму портфелі потрібний досвід і приклади успішної співпраці з регулярним поставкам пакувальних матеріалів. Найбільшим і надійним постачальником алюмінієвих лотків під запаювання і будь-яких типів контейнерів з фольги в Східній Європі є компанія СтудіоПак. Експортний потенціал СтудіоПак обчислюється десятком країн, з якими вже налагоджено співпрацю і регулярні відвантаження продукції, тепер ми хочемо представити європейську якість алюмінієвої харчової упаковки в Казахстані. Замовити лотки під запаювання в Нур-Султані найкраще з України. Зверніться прямо зараз і запросіть наш експортний прайс в нижньому правому куті екрану, де розташований онлайн-чат.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Нур-Султані (Астані)

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію