Доставка алюмінієвих контейнерів в Осло (Норвегія)


Контейнери з харчової фольги в Осло

Одноразові форми з фольги в Осло - сучасне рішення, давно взяте на озброєння. Норвегія як одна з країн яка йде попереду планети в питаннях екології, зеленої енергетики та відновлюваної економіки давно перейшла з традиційних пакувальних рішень на екологічно чисті і ті які повністю переробляються. У харчовій промисловості ідеальною упаковкою яка відповідає цим критеріям є упаковка з алюмінієвої фольги. Крім перерахованих вище плюсів, що стосуються екологічності і 100% переробки, упаковка або як їх ще називають контейнери з харчової фольги в Осло, має цілу низку чисто практичних властивостей, які економлять час і ресурси, наприклад практичність алюмінієвих контейнерів полягає в тому, що в них можна донести їжу до будинку, розігріти прямо в них і, якщо щось залишилося зберігати в холодильнику. Харчова упаковка з алюмінію прекрасне рішення як:

  • упаковка для їжі в районі Сентрум;
  • упаковка для їжі в районі Гамле-Осло;
  • упаковка для їжі в районі Грюнерлокка;
  • упаковка для їжі в районі Акер Брюгге;
  • упаковка для їжі в районі Тювхольмен;
  • упаковка для їжі в районі Фрогнер.
 
 

Прайс зі знижками в Осло

 

Алюмінієві контейнери оптом в Осло

Купити алюмінієві контейнери оптом в Осло найкраще замовивши їх з України. Перевагою буде вигідна ціна, а підсумком гарної угоди високу якість харчової упаковки. В Європі, у виробництві напівфабрикатів, готових страв і навіть замороженої їжі виробничі лінії давно перейшли на використання екологічно чистої харчової упаковки, саме таку упаковку виробляє найбільший у Східній Європі виробник алюмінієвих контейнерів - компанія СтудіоПак. Якщо вашому виробництву потрібні регулярні поставки харчової упаковки ми пропонуємо звернутися до перевіреного постачальника. Крім надійності, підтвердженої співпрацею з десятками українських виробників для Норвегії ви отримаєте відмінну ціну за дуже високої якості порівняно з будь-яким європейським виробником.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Осло

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію