Доставка алюмінієвих контейнерів в Париж (Франція)


Контейнери з харчової фольги в Парижі

Одноразові форми з фольги в Парижі стали популярними не так давно, але вже щільно увійшли в повсякденне життя, все через те, що подібна харчова упаковка не тільки екологічно чиста, але і володіє цілим рядом чисто практичних переваг. Наприклад, давайте подивимося на таку перевагу як теплостійкість. Їжа в алюмінієвому контейнері довше зберігає свою свіжість і тепло, набагато повільніше стигне і може бути ще теплою навіть після години доставки. Це безумовно не найголовніша і далеко не основна перевага алюмінієвої харчової упаковки в Парижі, але погодьтеся це зручно. З огляду на туристичну популярність Парижа, в ньому складно обійтися без зручних пакувальних рішень для їжі, самим базовим з яких, в країнах ЄС, зараз вважається алюміній. Харчова упаковка з алюмінієвої фольги буде прекрасним рішенням як:

  • упаковка для їжі в окрузі Лувр (I);
  • упаковка для їжі в окрузі Бурс (II);
  • упаковка для їжі в окрузі Тампль (III);
  • упаковка для їжі в окрузі Готель де Віль (IV);
  • упаковка для їжі в окрузі Пантеон (V);
  • упаковка для їжі в окрузі Люксембург (VI);
  • упаковка для їжі в окрузі Пале Бурбон (VII);
  • упаковка для їжі в окрузі Елізе (VIII).
 
 

Прайс зі знижками в Парижі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Парижі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Парижі не складно з огляду на розвиненість ринку ЄС і широку представленість на ньому аналогів з Китаю. Але до китайського товару завжди маса питань і буває так що у виробників напівфабрикатів виходячи з технологічного ланцюга пакувальної лінії готової продукції, китайські контейнери не можуть бути використані через деформації, пов'язані з використання специфічного алюмінієвого сплаву або ребер жорсткості, розташованих не в тих місцях, що давно вирішили європейські виробники. Виробничі потужності компанії СтудіоПак розташовані в Східній Європі, а лінії і сировина має європейське походження завдяки чому продукція СтудіоПак може бути більш доступною на європейському ринку за ціною, але не менш якісною ніж європейські аналоги. Виходячи з цих висновків, замовити алюмінієві контейнери в Парижі або в будь-якому іншому місті Франції найкраще з України, не дивлячись на більш тривалу логістику.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Парижі

SP86L

(2100 ml, 315x215x42 mm)

Дізнатись ціну

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію