Доставка алюмінієвих контейнерів в Прагу (Чехія)


Контейнери з харчової фольги в Празі

Одноразові форми з фольги в Празі стали популярні кілька років тому не стільки через те що в Європейському Союзі прийняли директиви про перехід на відновлювану економіку, а більше через те, що упаковка з алюмінієвої фольги, яка ще називається алюмінієвими контейнерами або лотками має безліч переваг перед пластиками чисто практичного характеру. Наприклад теплопровідність алюмінієвих контейнерів дозволяє розігрівати або безпосередньо готувати в них їжу. Крім того, на прикладі останніх стандартів і правил використання алюмінієвих лотків їх можна ставити в мікрохвильовку і розігрівати їжу за допомогою мікрохвиль що безпечно для їжі і мікрохвильової печі. Швидка передача тепла алюмінієвим контейнером дозволяє не діставати з нього їжу, а розігрівати прямо в ньому, після цього він здатний тривалий час зберігати їжу теплою. Буває трохи незручно якщо ви їсте прямо з контейнера, він може бути гарячим, але в цілому навіть це дуже зручно, бо можна швидко розігріти і з'їсти свою страву, не дістаючи її з однієї упаковки, яку до того ж після використання можна утилізувати. Для такого туристичного міста як Прага перевага теплопровідності алюмінієвих контейнерів буде незаперечною, алюмінієві контейнери тут - ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в районі Старе-Мєсто;
  • упаковка для їжі в кварталі Йозефів;
  • упаковка для їжі в районі Мала Страна;
  • упаковка для їжі в районі Нове-Мєсто;
  • упаковка для їжі в районі Градчани.
 
 

Прайс зі знижками в Празі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Празі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Празі завдання не складне, в Чехії прекрасно представлена така популярна упаковка як алюмінієві лотки. Є безліч варіантів вибору з китайської продукції, але кожен знає, що китайське і якість два різних поняття, тим більше що останнім часом поставки продукції з такого далекого Китаю порушилися. Альтернативною на ринку ЄС є власне виробництво, якого теж вдосталь, але у зв’язку з високою якістю вартість такої продукції теж висока. Що вибрати? Повинна ж бути золота середина... І вона є! У Східній Європі існує виробник алюмінієвих контейнерів здатний закрити потребу такого ринку як Чехія повністю. Компанія СтудіоПак вже більше 12 років на ринку, виробничі лінії побудовані на обладнанні італійського походження, сировину теж з Європи і має документальне підтвердження у вигляді сертифікатів якості. Замовити алюмінієві контейнери в Празі найкраще з України, запитайте експортний прайс на цікаву для вас продукції СтудіоПак прямо зараз.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Празі

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію