Доставка алюмінієвих контейнерів в Ригу (Латвія)


Контейнери з харчової фольги в Ризі

Одноразові форми з фольги в Ризі як туристичній столиці країн Балтії користуються величезною популярністю. Коли постало питання про перехід з пластикової упаковки на більш екологічно чисту вибирати в ЄС особливо було ні з чого. І було вирішено переходити або на картон, або на алюміній. У процесі використання алюмінію було виявлено безліч переваг його як харчової упаковки, завдяки чому він не просто замінив пластик, а вивів харчову упаковку на новий рівень якості. Контейнери з алюмінієвої фольги еволюціонували з звичайної фольги набувши при цьому безліч чисто практичних властивостей. Такими властивостями є: більш зручне транспортування їжі в алюмінієвих лотках що самий яскраві плюс для представників HORECA які навчилися за останні роки працювати на виніс і на доставку. Подібних переваг безліч і всі їх можна знайти на нашому сайті, а зараз хочеться поговорити про те, що алюмінієві контейнери ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в Курземському районі;
  • упаковка для їжі в Земгальському передмісті;
  • упаковка для їжі в Північному районі;
  • упаковка для їжі в Центральному районі;
  • упаковка для їжі в Відземському передмісті;
  • упаковка для їжі в Латгальському передмісті.
 
 

Прайс зі знижками в Ризі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Ризі

Якщо ви плануєте купити алюмінієві контейнери оптом в Ризі, то важливо розуміти, що ідеальне співвідношення ціни/якості можна знайти на найближчих до ЄС ринках. На внутрішньому ринку ЄС подібна упаковка може коштувати дорого і не завжди бути поставлена в термін якщо мова йде про харчове виробництво, особливо велике. Що стосується поставок з Китаю дешевих алюмінієвих контейнерів їх практично неможливо поставити на європейські пакувальні лінії із-за їх ламкості через специфічний сплаву алюмінію, ненадійних ребер жорсткості, розміщених не в тих місцях і складності запаювання харчовою плівкою, яка визначена для виробників в ЄС. Кращий варіант для країн Східної Європи - стандартизоване по системі ISO виробництво компанії СтудіоПак. Ми вже 12 років на ринку виробляємо: класичні контейнери з алюмінієвої фольги, гладкостінні контейнери вони ж лотки під запаювання в Ризі, харчову фольги і різноманітні кришки і харчову плівку для контейнерів з алюмінієвої фольги. Запитайте експортний прайс на всю продукцію компанії СтудіоПак прямо зараз, перебуваючи на цій сторінці.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Ризі

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію