Доставка алюмінієвих контейнерів в Ростов-на-Дону (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Ростові-на-Дону

Одноразові форми з фольги в Ростові-на-Дону стали дуже популярними останнім часом. У чому полягає їх популярність, якими властивості і характеристики вони мають порівняно з іншими типами харчової упаковки? Спочатку варто відзначити що форми або контейнери з алюмінієвої фольги - це сучасна відповідь на використання пластикової упаковки, яка йде в минуле. Всі розуміють, що настав час замінити пластик і кращий спосіб для цього це алюміній і картон. Самим практичним видом харчової упаковки виявився алюміній, крім стандартних властивостей, якими повинна володіти будь-яка харчова упаковка, а це захист їжі, у алюмінію є цілий ряд нестандартних переваг в порівнянні з будь-якими іншими типами харчової упаковки, наприклад: готувати прямо в упаковці, заморожувати прямо в упаковці, їсти прямо з упаковки, розігрівати прямо в упаковці, в рідкісних випадках сервірувати стіл упаковкою. В кожному випадку одноразові алюмінієві лотки стануть ідеальним рішення в Ростові-на-Дону як:

  • упаковка для їжі в Ворошиловському районі;
  • упаковка для їжі в Залізничному районі;
  • упаковка для їжі в Кіровському районі;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі;
  • упаковка для їжі в Жовтневому районі;
  • упаковка для їжі в Первомайському районі;
  • упаковка для їжі в Пролетарському районі;
  • упаковка для їжі в Радянському районі.
 
 

Прайс зі знижками в Ростові-на-Дону

 

Алюмінієві контейнери оптом в Ростові-на-Дону

Купити алюмінієві контейнери оптом в Ростові-на-Дону завдання не просте. На внутрішньому ринку представлений ряд виробників, але регулярність їх поставок залишає бажати кращого. Крім цього вартість одиниці пакувального матеріалу якщо ми говоримо про велике виробництво готової продукції, або напівфабрикати високого ступеня готовності або зовсім про заморожені продукти, може бути істотно вище ніж китайських аналогів. Розбираючи таку китайську продукцію як алюмінієві лотки під запаювання в Ростові-на-Дону стає зрозуміло, що вони зазвичай не підходять через свою низьку якість, наприклад ламкість, відсутність ребер жорсткості і інше, але зато ціна нижче ніж у вітчизняних аналогів. Як знайти золоту середину? Як не дивно вона існує. У Східній Європі є виробник алюмінієвої харчової упаковки з 12-річною історією. Виробництво компанії СтудіоПак сертифіковане за стандартами системи ISO, а в основі нашої продукції лежить європейська сировина. Замовити алюмінієві лотки під запаювання в Ростові-на-Дону найкраще з України. Запитайте наш експортний прайс прямо зараз, не залишаючи цю сторінку.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Ростові-на-Дону

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SP86L

(2100 ml, 315x215x42 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію