Доставка алюмінієвих контейнерів в Санкт-Петербург (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Санкт-Петербурзі

Одноразові форми з фольги в Санкт-Петербурзі не є новинкою, в культурній столиці Росії знають суть в сучасних світових трендах і масово змінюють культуру споживання. Одноразові контейнери з харчової алюмінієвої фольги покорили Європу і вже дісталися до Росії. У чому секрет їхньої популярності? Можливо, секрет в тому, що такий вид харчової упаковки універсальний. На відміну від інших типів в алюмінієвих контейнерах, лотках або касалетках як їх ще називають, можна і зберігати їжу, і розігрівати, і готувати, і заморожувати, і доставляти ще теплою, і сервірувати стіл ними теж не проблема, якщо раптом під рукою немає посуду. В цьому і полягає популярність одноразових алюмінієвих форм з фольги. Для Росії де культура споживання наближена до західних зразків, алюмінієві форми зовсім скоро стануть стандартом в кулінаріях, доставках і продажу їжі на винос, в туристичному Санкт-Петербурзі вони будуть ідеальними в центральних районах міста як:

  • упаковка для їжі в Адміралтейському районі;
  • упаковка для їжі в Василеостровському районі;
  • упаковка для їжі в Центральному районі;
  • упаковка для їжі в Петроградському районі;
  • упаковка для їжі в Кіровському районі;
  • упаковка для їжі в Приморському районі.
 
 

Прайс зі знижками в Санкт-Петербурзі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Санкт-Петербурзі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Санкт-Петербурзі просто, важливо лише звернутись до виробника. Компанія СтудіоПак розташована в Східній Європі і вже багато років є лідером по виробництву алюмінієвих контейнерів і національним виробником для ринку України. В асортименті СтудіоПак є безліч класичних форм об'ємом від 135 до 3100 мілілітрів. Така лінійка зможе задовольнити будь-якого власника підприємств HORECA. Форми продумані з точки зору порційності блюд слов'янської кухні. Найпопулярнішими є контейнери SP24L і SP64L саме завдяки своїм параметрам. Крім стандартних або класичних варіантів алюмінієвих контейнерів СтудіоПак виробляє гладкостінні зразки під запаювання. Такі форми ідеально підійдуть для виробників харчової продукції тривалого терміну зберігання або заморожених напівфабрикатів. Запитайте експортний прайс упаковки від СтудіоПак прямо зараз написавши нам в онлайн-чат.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Санкт-Петербурзі

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію