Доставка алюмінієвих контейнерів в Самару (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Самарі

Одноразові форми з фольги в Самарі рішення давно відоме яке набирає популярність з року в рік. Чим особлива така харчова упаковка як контейнери з алюмінієвої фольги? Відмінних характеристик у неї багато, але перш за все хочеться відзначити її універсальність. Алюмінієві контейнери в Самарі, як і в будь-якому іншому місті Росії можна використовувати по-різному навіть до нехарчових продуктів, наприклад, в формах з харчової фольги можна готувати в духовці або на відкритому вогні, в них можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Крім того, в алюмінієвих контейнерах можна заморожувати будь-які продукти, це зручно тим що алюміній дуже теплопровідний метал і відразу з морозилки, разом з вмістом його можна поставити в духовку, з упаковкою в такому випадку нічого не станеться, а ось заморожена їжа швидше розморозиться. Алюмінієві форми в Самарі будуть ідеальним рішення як:

  • упаковка для їжі в Куйбишевському районі;
  • упаковка для їжі в Самарському районі;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі;
  • упаковка для їжі в Залізничному районі;
  • упаковка для їжі в Жовтневому районі;
  • упаковка для їжі в Радянському районі;
  • упаковка для їжі в Промисловому районі;
  • упаковка для їжі в Кіровському районі;
  • упаковка для їжі в Красноглінскому районі.
 
 

Прайс зі знижками в Самарі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Самарі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Самарі не складно, важливо зрозуміти і прорахувати для чого саме вони вам потрібні. Контейнери виробництва СтудіоПак найкраще підійдуть як упаковка для виробництва готової продукції, до примі в кулінарії або в готелях, ресторанах, в точках швидкого харчування і на будь-яких кухня де їжа продається на винос. Крім того, в лінійці продукції СтудіоПак існують гладкостінні контейнери, або як їх ще називають жорсткостінні алюмінієві контейнери в Самарі, вони ідеально підійдуть для виробництва м'ясних і не м'ясних напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Їх ще називають лотки під запаювання і це ідеальне рішення для виробничників тому що готова продукція в такій упаковці виглядає солідно і привертає увагу. Вся продукція компанії СтудіоПак може комплектуватися кришками для стандартних контейнерів або харчовою плівкою, розробленою спеціально під запаювання алюмінієвих лотків.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Самарі

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію