Доставка алюмінієвих контейнерів в Самарканд (Узбекистан)


Контейнери з харчової фольги в Самарканді

Одноразові форми з фольги в Самарканді це прекрасне рішення для міста в якому гарячий клімат. Чому алюмінієві контейнери? Ми не будемо довго розмірковувати про те, що вони є новим екологічно чистим пакувальним рішення для харчової промисловості - це давно ясно і не потребує зайвого підтвердження. Давайте краще поговоримо про ті властивості алюмінієвих контейнерів в Узбекистані, які важливі в умовах ринкової конкуренції та відмови від пластику. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги прекрасні для доставки їжі та продажу її на винос тому що вони довго зберігають тепло продукту, зручні з точки зору порцій, контейнери бувають різного об'єму і звичайно ж захищають їжу від повітря, світла і вологи. Стандартний контейнер СтудіоПак може бути закритий кришкою (картонно-ламінованою або прозорою), а ось гладкостінні контейнери під запаювання призначені для запаювання з харчової плівкою. У будь-якому випадку в лінійці продукції СтудіоПак є відповідь на будь-яке завдання харчової промисловості, наші контейнери - це ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в центрі Самарканду;
  • упаковка для їжі в Кімьогарларі;
  • упаковка для їжі в Фархаді;
  • упаковка для їжі в Хішрау.
 
 

Прайс зі знижками в Самарканді

 

Алюмінієві контейнери оптом в Самарканді

Купити алюмінієві контейнери оптом в Самарканді завдання не складне. Але для вирішення такого завдання потрібно чітко розуміти деякі технічні нюанси. Наприклад, який обсяг упаковки вам необхідний в місяць, який обсяг самих контейнерів потрібен для вашого продукту, яке саме рішення запаювання контейнера для вас буде найоптимальнішим. Після розуміння цих та інших питань стає зрозуміло який продукт компанії СтудіоПак найкраще використовувати для вашого виробництва. Щоб замовити алюмінієві контейнери в Самарканді або будь-якому іншому місті Узбекистану пропонуємо звернеться до наших менеджерів для отримання експортного прайсу з усієї продукції компанії СтудіоПак. Зі свого боку, ми можемо з упевненістю сказати, що за довгі роки роботи в нашому портфелі є безліч виробників харчової продукції по всій Східній Європі регулярні поставки яких забезпечують безперервний процес виробництва на сільськогосподарських підприємствах. Напишіть нам прямо зараз, не виходячи з цієї сторінки, зробіть це натиснувши на іконку онлайн чату в правому нижньому куті екрану.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Самарканді

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SP86L

(2100 ml, 315x215x42 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію