Доставка алюмінієвих контейнерів в Стокгольм (Швеція)


Контейнери з харчової фольги в Стокгольмі

Одноразові форми з фольги в Стокгольмі - краще рішення для дрібних кафе і потреб готельно-ресторанного бізнесу. У чому їх особливість і чому Європа стрімко переходить на цей вид харчової упаковки жителям Швеції пояснювати не потрібно. Як піонер зеленої економіки Швеція вже давно не тільки перейшла на поновлювані ресурси, але і налагодила повний цикл вторинної переробки до такої міри що це стало весело, адже Швеція імпортує в країну сміття для його переробки з сусідньої Норвегії і Данії. Прекрасним матеріалом, який легко переробляється і запускається в економіку повторно є алюміній. Він використовується в багатьох галузях і прекрасно показав себе у використанні з харчовими продуктами. Алюміній має низку властивостей, які незамінні на будь-якій кухні, готувати в ньому - задоволення, зберігати в ньому їжу безпечно для їжі і здоров'я людини, їсти з нього зручно якщо немає посуду поруч. Алюмінієві контейнери в Стокгольмі - це найкраще рішення як:

  • упаковка для їжі в районі Гамла Стан (Старе місто);
  • упаковка для їжі в районі Естермальм;
  • упаковка для їжі в районі Нормальм;
  • упаковка для їжі в районі Кунгсхольмен;
  • упаковка для їжі в районі Сьодермальм;
  • упаковка для їжі в районі Юргорден;
  • упаковка для їжі в районі Васастан.
 
 

Прайс зі знижками в Стокгольмі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Стокгольмі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Стокгольмі просто. Ринок Європи розвинений і знайти на ньому будь-яку продукцію не складно, але якщо ми говоримо про оптові закупівлі з регулярністю поставок в залежності від потужності харчового виробництва? Це питання вже складніше і відповідь на нього потрібно шукати у виробника харчової упаковки. Одним із таких є українська компанія СтудіоПак, вона вже 12 років займається виробництвом високоякісної харчової упаковки і покриває своєю продукцією ринки Східної Європи. У нашому портфелі є десяток прикладів співпраці з виробниками харчової промисловості, для них ми поставляємо алюмінієві лотки під запаювання. Якість продукції СтудіоПак має всі документальні підтвердження і сертифікати, але найкраще це показує десятиліття роботи в сфері виробництва харчової упаковки. Замовити алюмінієві контейнери в Стокгольмі в ідеальному співвідношенні ціна/якість - просто. Запитайте експортний прайс на всю продукцію нашої компанії прямо зараз, не залишаючи цю сторінку.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Стокгольмі

SP98L

(3100 ml, 319x259x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію