Доставка алюмінієвих контейнерів в Таллінн (Естонія)


Контейнери з харчової фольги в Таллінні

Одноразові форми з фольги в Таллінні - сучасне рішення, яке з'явилося як відповідь на директиви Європейського Союзу, написані десятиліття назад. Вони кажуть про вторинну переробку і прагнення ЄС до максимально відновлюваної економіки. Однією з цеглинок нової економіки був названий алюміній. Звичайний метал, може подумати кожен з вас, що в ньому особливого? Особливе те, що він зустрічається в безлічі галузей економіки, і він вкрай необхідний ресурс в: будівництві, авіабудуванні, і що не дивно на кухні, адже кожен з нас користується алюмінієвою фольгою. Крім його популярності він має дивовижну практичність і економічність виходячи з того, що може бути перероблений нескінченну кількість разів, не втрачаючи при цьому своїх властивостей і характеристик. Можливо тому він був названий однією з цеглинок відновлюваної економіки. Пластикова упаковка для харчових продуктів пішла в минуле, її замінив алюміній і це вірне сучасне рішення. Контейнери з алюмінієвої фольги - це кращий вибір для Таллінна як:

  • упаковка для їжі в районі Кесклінн;
  • упаковка для їжі в районі Крістійне;
  • упаковка для їжі в районі Ласнамяе;
  • упаковка для їжі в районі Мустамяе;
  • упаковка для їжі в районі Нимме;
  • упаковка для їжі в районі Піріта;
  • упаковка для їжі в районі Пихья-Таллінн;
  • упаковка для їжі в районі Хааберсті.
 
 

Прайс зі знижками в Таллінні

 

Алюмінієві контейнери оптом в Талліні

Щоб купити алюмінієві контейнери оптом в Талліні потрібно чітко розуміти свою потребу в них. Наприклад, якщо мова йде про виробництво харчових продуктів, потрібна потужність лінії з випуску готової продукції в день. Якщо мова йде про підприємства HORECA потрібно розуміти обсяг споживання пакувальної продукції в місяць. Український виробник №1 упаковки з алюмінієвої харчової фольги здатний повністю покрити потреби такого ринку як Естонія. Ми займаємося виробництвом вже 12 років і в своєму портфелі маємо як десятки прикладів успішної співпраці з представниками готельно-ресторанного бізнесу, так і з дрібними і середніми виробниками харчової промисловості. Продукція нашої компанії відрізняється високою якістю враховуючи, що і лінії, і сировина зроблені в Європі. Крім якості ми можемо запропонувати вигідну ціну, вона буде нижче ніж у європейських аналогів враховуючи виробничі потужності СтудіоПак розташовані в Україні. Запитайте експортний прайс на форми що вас цікавлять прямо зараз!

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Талліні

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію